szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak się ubrać w mieście. Męskie propozycje

Miejski przewodnik HIPSTERA: W co się ubrać? Propozycje dla chłopaków

Jakie trendy będą obowiązywać jesienią? Poznaj 16 looków, które zrobią z Ciebie prawdziwego hipstera. Wybraliśmy najmodniejsze trendy sezonu!

Tagi: adidas originals 2014, hipster styl, hipsterzy moda, jesień/zima 2014, koszulki z nadrukami, męskie kolekcje 2014, Michał Mrzygłód sesja, oryginalne stylizacje 2014, Plan B Warszawa, Raf Simons 2014, trendy jesień 2014, trendy w modzie 2014

Materiałowe torby 2013

Nie wyobrażasz sobie dnia w miejskiej dżungli bez ulubionej materiałowej torby? My też! Tym razem postaw na dżins.

fot: EB

Trendy na jesień 2013? Jak się ubrać? Okej! Nikt do tego się nie przyznaje, ale każdy z nas jest częściowo hipsterem. Lubimy przecież oryginalne ciuchy, przytulne kawiarnie ze starymi retro meblami, inspirujemy się stylem nowojorskiego Soho, imprezujemy głównie na świeżym powietrzu z lekkim techno/minimal w tle.

Z nabożnością odbywamy coroczną pielgrzymkę na polskiego Open'era, gardzimy powszechnymi dla naszego kraju kierunkami wakacyjnymi (Turcja? Lepiej wybiorę się na imprezy do Berlina), co minutę dodajemy nowe foteczki na Instagrama, chwaląc się z naszego jakże nietypowego (czytaj: hipsterskiego) życia.

Z myślą o was, przygotowaliśmy przegląd najciekawszych looków dla miejskiego hipstera. Poszukujesz ciekawej stylizacji, by popisać się pod warszawskim Planem B lub pohipsterować na sławę na krakowskim Kazimierzu? Sprawdź oryginalne propozycje od projektantów. Uwaga! Nie wszystkie z nich są kosmicznie drogie!

poprzedni
nastepny
Materiałowe torby 2013

Nie wyobrażasz sobie dnia w miejskiej dżungli bez ulubionej materiałowej torby? My też! Tym razem postaw na dżins.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Eustachy Bielecki

Zdjęcia: EB

Publikacja: 27.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również