szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czarno-białe stylizacje to najmodniejszy trend sezonu wiosna 2013

MODA 2013: Czarno-białe stylizacje w sześciu odsłonach! Hity wiosny 2013!

Moda na wiosnę 2013 przypomina o klasyce, czyli ponadczasowym duecie bieli i czerni. Widać to na pokazach nowych kolekcji największych projektantów. Czarno-białe połączenie od zawsze należało do ulubionych Coco Chanel. Skoro tak, to przygotowaliśmy dla was sześć czarno-białych stylizacji zestawionych z najciekawszych propozycji wybranych marek.

Tagi: czarno-białe stylizacje, moda 2013, moda wiosna 2013, moda wiosna lato 2013, modne stylizacje, modne stylizacje 2013, sklep internetowy, sklep online, stylizacje letnie

MODA 2013: Czarno-białe stylizacje w sześciu odsłonach! Hity wiosny 2013!

Coco Chanel uwielbiała zestawienie białego z czarnym. Na zdjęciu KIERA KNIGHTLEY w reklamie perfum Coco Chanel także w czarno-białej stylizacji.

fot: BULLS

Moda na wiosnę 2013 potwierdza, że czerń i biel to niewątpliwie królowe wszystkich barw. Nietrudno zauważyć, że połączenie czerni i bieli, wyjątkowo często, w porównaniu z innymi zestawieniami kolorystycznymi, pojawia się w propozycjach najgorętszych sezonowych trendów. Należy też do top-trendów bieżącego sezonu wiosna 2013.

Obydwie barwy bezpiecznie łączą się z każdym kolorem. Białe i czarne gładkie ubrania stanowią doskonałą podstawę dla wielu różnorodnych stylizacji zarówno do pracy, jak i na imprezę. Wszystkie fashionistki doskonale wiedzą, że z pomocą odpowiednich dodatków, z każdej małej czarnej czy małej białej, da się wyczarować szereg różnych kreacji w rozmaitych stylistykach – począwszy od klasycznej, skończywszy na sportowej.

Poniżej prezentujemy sześć czarno-białych stylizacji zestawionych z najciekawszych propozycji wybranych marek.

KLASYCZNIE: Klasyczne zestawienie bieli i czerni z eleganckimi dodatkami świetnie sprawdzi się w pracy i na oficjalnym spotkaniu.

 

ROCK`N`ROLLOWO: Tę stylizację polecamy wielbicielkom mocnych akcentów.

 

ROMANTYCZNIE: W tym zestawieniu będziesz wyglądać wyjątkowo podczas randki lub wieczornego wyjścia.

 

SPORTOWO: Sportowe ubranie wcale nie musi oznaczać, że będziesz wyglądać nudno i przewidywalnie. Ta kreacja jest tego najlepszym dowodem.

 

EKSCENTRYCZNIE: Chcesz wzbudzić kontrowersje wokół swojej osoby? Wybierz ciekawy zestaw ekscentryczny w dobrym guście.

 

 

BUDUAROWO: Czarno-biała stylizacja buduarowa, jak na taką przystało, jest delikatna, zwiewna i niezwykle elegancka.

Autor: AM

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MODA WIOSNA LATO 2013: targi mody HUSH WARSAW na Stadionie Narodowym
MODA WIOSNA LATO 2013: targi mody ...

Targi mody Ściegi otrzymały nową nazwę i miejsce. Jako Hush Warsaw odbędą się 9 kwietnia 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Modę damską, męską i dziecięcą wystawi 150 starannie wyselekcjonowanych projektantów z ...