MODA 2013: Letnie stylizacje inspirowane podróżami
Nie masz pomysłu jak się ubrać? Mamy dla Ciebie trzy stylizacje zainspirowane odległymi i egzotycznymi zakątkami świata oraz rodzimą Polską. Stylizacje są połączeniem zamiłowania do mody oraz podróży i idealnie nadają się na wakacje. W każdej stylizacji głównym elementem jest sukienka ozdobiona kolorowymi printami. Która z nich podoba Wam się najbardziej?
Tagi: lato 2013, letnie stylizacje, moda 2013, pandzior, stylizacja, stylizacje, stylizacje na lato, wakacje 2013

Stylizacja inspirowana Japonią bazuje na rozkloszowanej sukience w delikatne i urocze kwiaty ze sklepu internetowego Pandzior.pl. Całość utrzymana jest w kolorystyce bieli, czerni i różu. Do tego kopertówka z kwiatowym motywem oraz biżuteria - kolczyki w kształcie kwiatów i naszyjnik orgiami przedstawiający żurawia, symbol szczęścia i długowieczności. Odważnym elementem tej stylizacji jest must have tego sezonu, czyli różowe szpilki.
Stylizacje na lato 2013 inspirowane są podróżami do najróżniejszych zakątków świata - Japonii, Meksyku i ... Polski. Jeśli lubisz printy i odważne stylizacje te trzy komplety na pewno przypadną ci do gustu. Stylizacje są bardzo uniwersalne, gdyż nadają się zarówno do pracy, na spacer, spotkanie z przyjaciółmi czy randkę z ukochanym. Zobacz letnie stylizacje inspirowane podróżami!
Autor: Alexandra Chlebicka
Zdjęcia: Materiały Prasowe
Publikacja: 16.08.2013, Aktualizacja:
7 najciekawszych okładek roku pism modowych. Mamy ranking najgłośniejszych i najważniejszych coverów magazynów. Która okładka jakiego magazynu o modzie najlepsza? Sprawdźcie!
M.I.A. zaprojektowała kolekcję dla Versace! Mamy pierwsze zdjęcia jesiennej kolekcji, która pojawiła się w wyniku współpracy M.I.A. z domem mody Versace. Lata 90. ponownie inspirują! Sprawdź koniecznie.
Ciekawe stylizacje dla par seniorów. Zobacz, jakich modnisiów znaleźliśmy na ulicach wielkich miast. Czy seniorzy modowo dają radę?!