szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

POMYSŁ NA STYLIZACJE: Modne duety kolorystyczne. Gotowe pomysły na eleganckie stylizacje!

Niektóre duety kolorystyczne nigdy nie wyjdą z mody. Zdecydowanie do tej grupy należą połączenia czerni i bieli oraz czerwieni z czernią. W tym sezonie królują pastele. Jeśli chcecie wiedzieć z jakimi kolorami łączyć błękit czy róż koniecznie zobaczcie nasze stylizacje!

Tagi: biel i czerń, duety kolorystyczne, eleganckie stylizacje, pomysł na stylizacje, róż i srebro

POMYSŁ NA STYLIZACJE: Modne duety kolorystyczne. Gotowe pomysły na eleganckie stylizacje!

fot: mat. prasowe

Niektóre kolory nigdy nie wychodzą z mody. Królują one na światowych wybiegach i co sezon pojawiają się w popularnych sieciówkach. Do tych barw zdecydowanie należą: biel, czerń, beż i szarość. Możemy je nosić w wersji total look oraz jako jeden z elementów stylizacji, co więcej doskonale łączą się ze wszystkimi kolorami.

Zobacz też POMYSŁ NA STYLIZACJE: mała czarna. Sukienka, którą założymy na każdą okazję! >>>>>

 

 

W modzie od dawna znane są duety kolorystyczne, które idealnie ze sobą współgrają, tworząc eleganckie i ponadczasowe stylizacje. Zdecydowanie najpopularniejszym duetem jest kontrastowe zestawienie bieli i czerni. Prezentuje się ono niezwykle wytwornie i ubrania w tych barwach często są wybierane na ważne okazje.

 

Kolejnym zestawieniem kolorystycznym, które co kilka lat powraca do łask, jest połączenie czerwieni i czerni. Mimo, że jest ono często spotykane, jest jednocześnie dosyć trudnym zestawieniem, które nie do każdego typu urody się sprawdza. Jeśli jesteście brunetkami o ciemnej karnacji, ten zestaw obowiązkowo powinien znaleźć się w Waszej szafie.

W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się pastele, a prawdziwym hitem jest pudrowy róż i subtelny błękit. Okazuje się, że kolory te doskonale prezentują się w zestawieniu z metalicznymi barwami. Srebro i złoto w letnich stylizacjach? Czemu nie! Mamy dla Was gotowe pomysły na stylizacje, czy wykorzystacie je przy tworzeniu własnych zestawów?

 

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 15.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również