szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Robert Kupisz: nowy kolor kultowej koszulki z orłem.

Robert Kupisz: nowy kolor kultowej koszulki z orłem. Zobaczcie gdzie ją można kupić!

Kultowy model koszulki z orłem zaprojektowany przez Robeta Kupisza zyskuje nową odsłonę. W sklepie internetowym mostrami.pl właśnie pojawił się granatowy model! Czy zyska taką popularność jak pozostałe, przekonamy się niebawem!

Tagi: koszulka z orłem, koszulki z orłem, mostrami pl, robert kupisz, robert kupisz koszulka z orłem

Robert Kupisz: nowy kolor kultowej koszulki z orłem. Zobaczcie gdzie ją można kupić!

Robert Kupisz: nowy kolor kultowej koszulki z orłem.

fot: mat. prasowe

Koszulki z orłem stały się kultowe niemal od ich wprowadzenia na rynek przez Roberta Kupisza. Od 2011 roku są one stałym elementem każdej kolejnej kolekcji projektanta i nadal cieszą się ogromną popularnością.

Zobacz też --> Robert Kupisz zaprojektował koszulki na Dzień Dziecka. Projektant wspiera Fundację Robinson Crusoe

Koszulki przeszły już wiele modyfikacji, a teraz prezentujemy Wam kolejną. Do słynnej już kolekcji dołączył granatowy T-shirt z rękawem do łokcia, który może zostać podwinięty. Charakterystyczny dla koszulki jest nieregularny kolor, który został uzyskany dzięki ręcznemu barwieniu, a efekt gniecenia to nic innego jak suszenie skręconej koszulki. Cena nowego modelu to 350 zł.

Zobacz też--> Nowa kolekcja Roberta Kupisza na lato 2014

Z całą pewnością koszulka zyska ogromną popularność i niebawem zobaczymy w niej którąś z naszych gwiazd czy celebrytek. Koszulki Roberta Kupisza z modnym motywem można kupić w warszawskich butikach przy ul. Mokotowskiej 48 i w Galerii Mokotów oraz w sklepie internetowym Mostrami.pl

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 05.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza Anarchy. Która wypadła najlepiej?
Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza ...

Na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza obok gwiazd pojawiły się również znane blogerki modowe. Tego dnia nie mogło zabraknąć Macademian Girl, Maffashion czy Charlize Mystery. Zobaczcie jakie stylizacje wybrały na tę okazję ...