szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gdzie kupić bukiet ślubny Anny Stachurskiej?

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO: Bukiet ślubny Anny Stachurskiej!

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej już za nami! Pozostają oczywiście zdjęcia i wspomnienia po przepięknej stylizacji ślubnej Anny Stachurskiej. Suknia ślubna projektu Macieja Zienia doskonale komponowała się z długim białym welonem, wiszącymi kolczykami i okrągłym bukietem z białych róż. Podoba ci się bukiet Anny Stachurskiej? Zobacz, gdzie kupisz podobny!

Tagi: anna stachurska, bukiet ślubny anny stachurskiej, lewandowski ślub, lewandowski ślub zdjęcia, lewandowski zdjęcia, slub lewandowskiego zdjecia, suknia ślubna anny stachurskiej, suknie ślubne zień, ślub lewandowskiego, ślub lewandowskiego zdjecia

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO: Bukiet ślubny Anny Stachurskiej!

Bukiet pochodzi z lelefloral.com

fot: Materiały Prasowe

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej jeszcze długo będzie tematem numer jeden. Interesują się nim nie tylko media polskie, ale też zagraniczne, m.in. niemieckie. Ślubem piłkarza Borusii Dortmund i mistrzyni Europy w karate są zainteresowane nie tylko magazyny sportowe, ale także modowe. Stylizacja ślubna Anny Stachurskiej zrobiła duże wrażenie również na redakcji Glamki.pl.

Zobacz też: ŚLUB LEWANDOWSKIEGO ZDJĘCIA: czy Lewandowski sprzeda zdjęcia ze ślubu? >>

Ślub Roberta i Anny odbył się 22.06.2013 w kościele w Serocku pod Warszawą. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 16.00, a już godzinę później szczęśliwa para młoda pokazała się w drzwiach kościoła. Oboje wyglądali przepięknie. Robert wybrał na tę okazję czarny garnitur, białą koszulę i czarną muchę. Największe wrażenie zrobiła jednak, zaprojektowana przez Macieja Zienia suknia ślubna, którą podczas uroczystości miała na sobie Anna Stachurska. Dodatkami do sukni były jedynie długie kolczyki i biały welon. Anna Stachurska zdecydowała się na skromne kwiaty - mały okrągły bukiet z białych róż. Podobne kwiaty trzymała w ręku także jej świadkowa.

Przeczytaj także: ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO: Suknia ślubna Anny Stachurskiej! >>

Podoba ci się bukiet ślubny Anny Stachurskiej? Zobacz, gdzie można kupić podobny!

poprzedni
nastepny
ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO: Bukiet ślubny Anny Stachurskiej!

Bukiet kupisz na zielonyzakatek.pl

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 22.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...