szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
SUKNIE ŚLUBNE ZIEŃ: Fashionelka będzie miała suknię ślubną od Macieja Zienia?

SUKNIE ŚLUBNE ZIEŃ: Fashionelka w sukniach ślubnych od Macieja Zienia!

Fashionelka będzie miała suknię ślubną od Zienia! Eliza Wydrych nie przejmuje się ślubnymi przesądami i pokazała na blogu trzy ślubne kreacje - chce wybrać jedną z nich! W której wygląda najlepiej?

Tagi: eliza wydrych, fashionelka, FASHIONELKA W SUKNI ŚLUBNEJ, FASHIONELKA W SUKNI ŚLUBNEJ ZIENIA, FASHIONELKA ZIEŃ, SUKNIA ŚLUBNA FASHIONELKI, suknie ślubne, suknie ślubne 2013, SUKNIE ŚLUBNE OD ZIENIA, suknie ślubne zień, ZIEŃ SUKNIE ŚLUBNE

SUKNIE ŚLUBNE ZIEŃ: Fashionelka w sukniach ślubnych od Macieja Zienia!

W której sukni ślubnej od Zienia Fashionelka wygląda lepiej?

fot: Radek Pietruszka/PAP, www.fashionelka.pl

Fashionelka, czyli Eliza Wydrych, jedna z najpopularniejszych blogerek modowych niedługo wyjdzie za mąż! Eliza zaczyna już pierwsze przygotowania do najważniejszego dnia w swoim życiu - szuka butów i sukni ślubnej. Jakiś czas temu pisała na swoim blogu, że chce iść do ślubu w butach Christiana Louboutina. Teraz zdradziła, jaką suknię ślubną chce kupić!

Suknia ślubna od Zienia

Na blogu Fashionelka pokazała swoje zdjęcia w sukniach ślubnych od Zienia! Możemy podziwiać ją w trzech pięknych kreacjach. Jedną z sukien miała na swoim ślubie Anna Stachurska, obecnie żona Roberta Lewandowskiego!

Eliza nie ukrywa na blogu, że akurat ta suknia jest dla niej zbyt strojna. (...) chociaż uroku i wdzięku odmówić jej nie można - napisała Fashionelka.

Blogerka opisała także swoje wrażenia z przymiarek ślubnych kreacji. Prawie wszystkie suknie na wieszakach są w rozm 36 przez co ich przymiarka może być nieco uciążliwa, żeby nie powiedzieć niemożliwa. Mnie jakimś cudem udało się w nie wejść. Wiadomo jednak, ze gdy suknia jest szyta na miarę wszystko układa się i wygląda nieco inaczej. Nie zdecydowałam się jeszcze na żadną, kupno sukni u Zienia daje ten komfort, że na suknie czeka się 2 tygodnie (w okresie wakacyjnym miesiąc), więc czasu do namysłu jest sporo. Co do liczby przymiarek – są trzy, ostatnia nawet tydzień przed odbiorem. Możemy więc sobie spokojnie chudnąć - napisała Fashionelka na blogu.

Zobaczcie, jak Eliza wygląda w sukniach ślubnych od Zienia! Którą z nich powinna wybrać na swój ślub? W galerii znajdziecie też suknię, która najbardziej spodobała się Fashionelce!

Zobacz też: FASHIONELKA REKLAMUJE ORANGE. Zdjęcia Elizy Wydrych na billboardach

poprzedni
nastepny
SUKNIE ŚLUBNE ZIEŃ: Fashionelka w sukniach ślubnych od Macieja Zienia!

W której sukni ślubnej od Zienia Fashionelka wygląda lepiej?

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: Radek Pietruszka/PAP www.fashionelka.pl

Publikacja: 11.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...