szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gdzie kupić przebranie na imprezę sylwestrową w stylu futurystycznym?

SYLWESTER 2012 w stylu futurystycznym! Gdzie kupisz ubrania na imprezę sylwestrową?

Sylwester 2012 to najlepsza okazja do organizowania imprez tematycznych. Przebrania na tego typu imprezy są jednak bardzo drogie. Możesz zaoszczędzić pieniądze na drogi kostium albo skomponować swój strój z ubrań, które są ostępne w polskich sklepach. Jeżeli sylwestra 2012 spędzisz na imprezie tematycznej w klimacie futurystycznym mamy dla ciebie 10 stylizacji na tę okazję.

Tagi: jak się ubrać na sylwestra, moda sylwester, moda zima 2012, przebrania, przebrania na sylwestra, styl glamour, sukienki sylwestrowe, sylwester 2012, trendy zima 2012 2013

SYLWESTER 2012 w stylu futurystycznym! Gdzie kupisz ubrania na imprezę sylwestrową?

Obejrzyj galerię i zobacz, gdzie i za ile kupisz przebrania na sylwestra w stylu futurystycznym! Modny metaliczny połysk, złoto, srebro, koturny i ostre kolory - wszystkie modowe chwyty dozwolone na imprezie sylwestrowej w stylu futurystycznym!

Imprezy tematyczne stają się coraz bardziej popularne. Nic wiec dziwnego, że w sylwestra również organizowane są imprezy "w stylu". Jeżeli ty tez wybierasz się na sylwestra w stylu futurystycznym mamy dla ciebie aż 10 stylizacji na tę okazję.

Czym jest moda futurystyczna?

Styl futurystyczny inspirowany jest przyszłością. W modzie futuryzm to minimalna liczba dodatków. Jeżeli chodzi o tkaniny, to są one niebanalne i to właśnie im przypada główna rola w modzie futurystycznej. Szczególnie popularne w tym trendzie jest łączenie różnorodnych tkanin, zarówno tych połyskujących, marszczonych i tych w skomplikowane geometryczne wzory.

Ubrania futurystyczne często są w kolorze złotym lub srebrnym. Szczególnie popularnym kolorem jest w modzie futurystycznej metaliczny połysk. W futurystyczny trend wpisuje się nie tylko łączenie różnych kolorów, ale też różnorodnych materiałów, jak plastik i lakierowana skóra.

Gdzie kupić przebranie na imprezę sylwestrową w stylu futurystycznym?

Nie musisz wydawać pieniędzy na jednorazowy kostium kosmonauty na imprezę sylwestrową w stylu futurystycznym. W sklepach z ubraniami jest mnóstwo ofert ubrań, które wpisują się w trend futurystyczny. Wystarczy je tylko dobrze zestawić. Łącz tkaniny i materiały, kieruj się w stronę przesady i przerostu formy nad treścią, a twoja stylizacja z pewnością będzie się wyróżniała.

Obejrzyj galerię i zobacz, gdzie i za ile możesz kupić ubrania w futurystycznym stylu!

Autor: Monika P.

Publikacja: 08.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Sylwester i karnawał: jak pić alkohol, żeby się nie upić i uniknąć kaca
Sylwester i karnawał: jak pić alkohol, ...

Sylwester tuż tuż… Ten nocy zawsze towarzyszy alkohol. Wieczór sylwestrowy może być wspaniały, ale potem... Przedawkowanie alkoholu ma różne nieprzyjemne skutki, z których jednym jest kac. Podpowiadamy, jak pić alkohol, żeby sobie ...

Życzenia Noworoczne: Jak i komu je składać zgodnie z zasadami savoir-vivre?
Życzenia Noworoczne: Jak i komu je ...

Życzenia Noworoczne to test na kreatywność. Możesz oczywiście posiłkować się gotowymi wierszykami, ale pamiętaj, że to droga na skróty. Nie ma w niej nic glamour. Jeśli chcesz uchodzić za kobietę glamour, powinnaś ...