szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Co będzie modne w sezonie wiosna lato 2014?

TRENDY 2014: Co będzie modne w sezonie wiosna lato 2014? Prognozujemy trendy!

Jakie będą trendy na rok 2014? Co będzie modne wiosną? Jakie ubrania i dodatki warto kupić? Wraz z nowym rokiem pojawiają się kolejne trendy, które do popularnych sieciówek trafiają prosto ze światowych wybiegów. Prezentujemy Wam stylizacje z najważniejszymi trendami w roli głównej!

Tagi: co będzie modne w 2014 roku, grochy, moda wiosna 2014, paski, trendy 2014

TRENDY 2014: Co będzie modne w sezonie wiosna lato 2014? Prognozujemy trendy!

Co będzie modne w sezonie wiosna lato 2014?

fot: mat. prasowe

Światowe wybiegi przygotowują się już do kolejnego jesienno-zimowego sezonu, a nas najbardziej interesują trendy 2014, jakie będą dominować wiosną i latem. Oczywiście popularne sieciówki inspirują się stylizacjami, jakie pojawiają się na światowych wybiegach, tworząc kolekcje, które są w zasięgu naszej kieszeni.

Oczywiście najważniejszym trendem będzie casual w sportowym wydaniu. Styl ten pojawił się na wybiegach między innymi u Gucci, Emilio Pucci, Toma Forda. A największą uwagę zwraca wiosenno-letnia kolekcja Donny Karan, DKNY. Koszulki sportowe zestawione z eleganckimi spodniami i sportowymi butami nikogo już nie dziwią, a wręcz przeciwnie, w najbliższym sezonie mają szansę stać się prawdziwym hitem.

W najbliższym sezonie nie zabraknie też mocnych kolorów i wyraźnych wzorów graficznych, które mogą stanowić główną cześć stylizacji lub pozostawać w formie dodatków. Wymieniając nowe trendy nie sposób zapomnieć o groszkach, które wracają do mody w wielkim stylu.

Zobacz też: MODA WIOSNA 2014: Reserved lookbook wiosna lato 2014. Pierwsze propozycje! >>>

Poniżej prezentujemy zestawy z najmodniejszymi trendami na rok 2014. Mamy nadzieję, ze zainspirują Was one do stworzenia własnych stylizacji!

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 29.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również