szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

TRENDY LATO 2014: czy lenonki będą modne latem 2014?

Czy okulary lenonki będą modne latem 2014? Jedne z najbardziej charakterystycznych okularów od kilku sezonów próbują wypisać się w wiodący trend, jednak nadal nie nadszedł ich czas. Czy lato 2014 będzie momentem triumfu lenonek?

Tagi: modne okulary, okulary przeciwsłoneczne, okulary przeciwsłoneczne 2014, okulary przeciwsłoneczne a kształt twarzy, trendy 2014

Okulary przeciwsłoneczne - trendy 2014

House of Holland, ok. 800 zł

Jeśli obserwujecie trendy na lato 2014, to z pewnością zauważyłyście, że lenonki od czasu do czasu pojawiają się w zestawieniach najmodniejszych dodatków, których nie może zabraknąć w Waszej torebce. Czy jednak lato 2014 będzie momentem, w którym wszyscy zaczną chodzić w lenonkach i poczujemy się jak w latach 60.?

CZYTAJ TAKŻE: TRENDY LATO 2014 - NAJMODNIEJSZE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE LATO 2014. JAK WYBRAĆ OKULARY PRZECIWSŁONECZNE?

Mamy złą wiadomość dla fanek okularów wylansowanych przez Johna Lennona - niestety, wśród najważniejszych trendów na lato zabrakło lenonek! Ten kultowy już model okularów przeciwsłonecznych będziecie mogły oczywiście znaleźć na półkach i noszenie ich nie będzie w złym stylu, jednak z pewnością nie jest to najmodniejszy trend tego lata.

Czy jednak warto zaryzykować i kupić lenonki? Koniecznie posłuchajcie wypowiedzi ekspertki!

Źródło: TVP/x-news

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Publikacja: 24.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...