szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ubrania domu mody Dior dla dzieci na lato 2014

Francuski do mody Dior przygotował bajkową linię couture dla maluchów. Fantazyjne sukienki dla małych księżniczek i piękne marynarki dla młodych elegantów. Łatwo się wzruszyć! Publikujemy najciekawsze ubrania dla dzieci na wiosnę i lato 2014.

Tagi: baby dior, dzieci moda, moda 2014, moda dziecięca, trendy 2014, ubrania dla dzieci

Baby Dior 2014

Baby Dior 2014 fot. lookbook

fot: EB

Paryska marka Dior nie zapomina o swoich najmłodszych klientach. Fantazyjna kolekcja Baby Dior na wiosnę i lato 2014 zabiera nas w podróż w czasie do lat 60., kiedy to francuska elegancja i szarm, brytyjska dbałość o każdy detal oraz amerykańska wygoda tworzyły wyjątkową estetykę ówczesnej mody. Wysokiej jakości materiały i tekstylia oraz charakterystyczny dla Dior romantyzm zaowocowały stworzeniem dziecięcej linii, składającej się z 40 sylwetek dla chłopców i dziewczynek.

Zobacz modne kolekcje ubrań na 2014 rok

Idealnie skrojone marynarki, oldschoolowe sweterki i kurtki dla młodych elegantów oraz piękne sukienki w stylu retro w połączeniu z eleganckim berecikiem czy plażowym kapeluszem dla młodych księżniczek. Aż trudno się nie wzruszyć, oglądając zdjęcia z najnowszego wiosenno-letniego lookbooku marki.

Ceny na wybrane pozycje z dziecięcej linii Dior zaczynają się już od 250 zł. Za całą stylizację będziemy musieli zapłacić około 2500 zł.

Baby Dior 2014 fot. lookbook
Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 11.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również