szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Skorzystaj z rabatu CCC 30% zniżki na wszystkie półbuty.

Buty CCC: 30% rabatu na półbuty CCC! Zapoznaj się z warunkami promocji!

Mamy dla was kolejny rabat na buty CCC! Tym razem jest to aż 30% zniżki na wszystkie półbuty. Promocja będzie trwała od 23 do 26 maja 2013. Jednak z rabatu mogą skorzystać tylko posiadacze karty klubowej CCC. Poznaj szczegółowe warunki promocji. Podpowiadamy też, jak dostać pomarańczową kartę klubowicza.

Tagi: 20% rabatu na buty CCC, 20% zniżki w CCC, buty ccc, ccc, ccc kolekcja, karta klubowicza, karta stałego klienta, promocje i rabaty, rabat, rabaty, rabaty na buty, zniżki CCC

Buty CCC: 30% rabatu na półbuty CCC! Zapoznaj się z warunkami promocji!

30% zniżki na półbuty z najnowszej kolekcji CCC

fot: CCC

Szczegóły promocji 30% zniżki na wszystkie półbuty CCC dla posiadaczy karty klubowej

Dla fanek modnych butów mamy kolejny rabat na buty CCC. Tym razem sklepy CCC oferują swoim klubowiczom aż 30% rabatu na wszystkie półbuty w salonach. Zniżka obowiązuje we wszystkich sklepach na terenie całej Polski. Promocja trwa od 23 do 26 maja 2013. Tym razem zniżką objęte są zarówno przecenione półbuty, jak i egzemplarze z nowej kolekcji na wiosnę-lato 2013. Jednak nie wszyscy będą mogli skorzystać z rabatu na buty CCC. Promocja dotyczy tylko osób, które posiadają kartę klubową. Chcesz wiedzieć, jak zostać klubowiczem CCC?

Jak zapisać się do klubu CCC i zdobyć kartę rabatową?

Dla klientów firma CCC stworzyła specjalny, ekskluzywny Klub. Posiadacze pomarańczowej karty klubowej będą mogli skorzystać z korzyści i przywilejów podczas zakupów. Dla członków klubu będą przygotowywane specjalne oferty. Ponadto każda, zapisana do CCC Klubu osoba będzie też miała pierwszeństwo w dostępnie do informacji o promocjach, wyprzedażach i nowych kolekcjach.

Żeby otrzymać kartę rabatową CCC Klubu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w każdym salonie firmowym bądź na stronie www.ccc.eu. Kartę można odebrać w wybranym przez siebie salonie.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: CCC

Publikacja: 22.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Przeceny w MONNARI: Swetry, kurtki, płaszcze taniej o 50%! Do kiedy trwa promocja w MONNARI?
Przeceny w MONNARI: Swetry, kurtki, płaszcze ...

Kuszące obniżki cen w MONNARI! To jeszcze nie sezonowa wyprzedaż ale ceny swetrów, kurtek, płaszczy i dodatków pomniejszyły się o prawie połowę. Sprawdź jakie przeceny czekają w sklepach MONNARI i do kiedy ...