szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak uzyskać rabat na dostawę w internetowym sklepie C&A?

Darmowa dostawa w C&A! Poznaj warunki promocji!

Marka C&A postanowiła osłodzić nam trudny powrót do rzeczywistości po weekendzie majowym :) Tylko w dniach 6-9 maja 2013 klienci sklepu internetowego mogą liczyć na darmową dostawę. Kto będzie mógł skorzystać z tego rabatu? Przedstawiamy szczegółowe warunki promocji.

Tagi: C&A sklep internetowy, darmowa dostawa, darmowa dostawa c&a, darmowa dostawa w sklepie internetowym C&A, kolekcja C&A, nowa kolekcja C&A, promocja C&A, promocje i wyprzedaże, rabat, rabat na dostawę w C&A

Darmowa dostawa w C&A! Poznaj warunki promocji!

Darmowa dostawa w sklepie internetowym C&A!

fot: facebook.com/ca.polska

Marka C&A przygotowała dla swoich fanek miłą niespodziankę :) W dniach 6-9 maja, w sklepie internetowym C&A czeka na klientki darmowa dostawa. Chcesz wiedzieć, jak uzyskać rabat na dostawę? Jesteś ciekawa, które ubrania są objęte promocją?

Warunki darmowej dostawy w C&A

Darmowa dostawa w internetowym sklepie C&A obowiązuje od 6 do 9 maja 2013 włącznie. Podstawowym warunkiem promocji jest wykonanie zakupu na kwotę nie niższą niż 59 zł. Z rabatu może skorzystać każda osoba, która w dniach 6-9 maja zrobi zakupy w internetowym sklepie www.c-and-a.com na wymienioną wyżej minimalną kwotę. Ale uwaga! Dostawa ze sklepu internetowego C&A jest możliwa tylko na terenie Polski.

Które produkty są objęte promocją C&A?

Rabatem objęte są wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym C&A. Darmowej dostawie podlegają zarówno nowe, jak i stare kolekcje. Jeżeli nie kupiłaś jeszcze stroju kąpielowego to jest to świetna okazja na zaoszczędzenie kilku groszy.

Szczegóły dostawy ze sklepu internetowego C&A

Jak już wspomnieliśmy wcześniej dostawa ze sklepu internetowego www.c-and-a.com obowiązuje tylko na terenie Polski. Towar może zostać dostarczony za pośrednictwem GLS lub Poczty Polskiej. Czas dostawy z kolei nie powinien przekroczyć 1 tygodnia.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: facebook.com/ca.polska

Publikacja: 06.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Przeceny w MONNARI: Swetry, kurtki, płaszcze taniej o 50%! Do kiedy trwa promocja w MONNARI?
Przeceny w MONNARI: Swetry, kurtki, płaszcze ...

Kuszące obniżki cen w MONNARI! To jeszcze nie sezonowa wyprzedaż ale ceny swetrów, kurtek, płaszczy i dodatków pomniejszyły się o prawie połowę. Sprawdź jakie przeceny czekają w sklepach MONNARI i do kiedy ...