szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Do kiedy trwają castingi na twarz marki Douglas?

KONKURS NA TWARZ MARKI DOUGLAS! Weź udział w castingu i wygraj udział w nowej kampanii Douglas!

Marki Douglas i Collistar organizują konkurs, w którym nagrodą jest udział w międzynarodowym castingu do kampanii Douglas oraz wycieczka na gorące Wyspy Bahama. Sprawdź jak i do kiedy zgłosić swój udział!

Tagi: casting douglas, douglas, douglas casting, douglas konkurs, konkurs douglas kiedy castingi, konkurs douglas terminy castingów, konkurs na twarz marki douglas, rabaty

Douglas

Konkurs Douglas i Collistar - do wygrania ekskluzywna sesja zdjęciowa

fot: Douglas Facebook

Marki Douglas i Collistar zapraszają do konkursu, w którym główna nagrodą jest udział w sesji zdjęciowej do międzynarodowej kampanii marki Douglas oraz wycieczka na Wyspy Bahama.

W konkursie mogą wziąć udział klientki perfumerii Douglas w wieku 16-25 lat, które w dniach 6 maja - 7 czerwca 2013 kupią dowolny produkt marki Collistar i zgłoszą swój udział. Zgłoszenie odbywa się na miejscu w drogeriach Douglas. Pierwszy etap zgłoszeń trwa od 16 do 18 maja 2013.

Szczegóły uczestnictwa w konkursie oraz regulamin znajdziesz na fanpage'u marki Douglas w zakładce Konkurs na twarz Douglas (https://www.facebook.com/PerfumerieDouglasPolska/app_359343760841643).

Autor: JW

Zdjęcia: Douglas Facebook

Publikacja: 13.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Buty CCC: 20% zniżki na zakupy w sklepach CCC!
Buty CCC: 20% zniżki na zakupy ...

Jak uzyskać 20% rabatu na buty z wiosenno-letniej kolekcji CCC? Przyjdź do salonów w weekend akcji rabatowych, w dniach 26-28 kwietnia 2013. Gdzie szukać przecenionych kolekcji butów i torebek CCC?

PROMOCJA w CROPP! Zniżki -30% na zakupy!
PROMOCJA w CROPP! Zniżki -30% na ...

Ruszają kolejne promocje w Cropp. W dniach 25-28 kwietnia 2013 na zakupy w Cropp przysługuje 30% zniżki. Co trzeba zrobić, by móc skorzystać z rabatu w Cropp? Wystarczy, że pobierzesz kupon z ...