szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Konkurs na facebooku z nagrodami firmy Orsay!

KONKURS ORSAY: Wygraj weekend w SPA lub upominki od Orsay!

Konkurs Orsay na Dzień Kobiet 2013! Do wygrania jest między innymi pięć weekendowych wyjazdów do SPA i około 20 upominków-niespodzianek od firmy Orsay. Chciałabyś wziąć udział w konkursie? Przedstawiamy szczegółowe warunki promocji.

Tagi: dzień kobiet 2013, konkurs, konkurs orsay, konkursy na dzień kobiet 2013, konkursy na facebooku

KONKURS ORSAY: Wygraj weekend w SPA lub upominki od Orsay!

5 weekendów w SPA i 20 upominków-niespodzianek od marki Orsay.

fot: Orsay

Konkurs Orsay na Dzień Kobiet 2013! Konkurs będzie trwał od 8 do 12 marca 2013 roku włącznie. Chcesz wygrać weekend w SPA lub prezent-niespodziankę od firmy Orsay? Podpowiadamy, kto może wziąć udział w konkursie Orsay, w którym nagrodą jest 5 zaproszeń na weekend w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort oraz 20 upominków-niespodzianek od firmy Orsay. Jakie są zasady konkursu Orsay?

Kto może wziąć udział w konkursie Orsay?

Uczestnikami konkursu Orsay może być każda osoba, która ukończyła 13 lat i posiada profil osobowy na portalu społecznościowym Facebook.com. Oczywiście udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny. W konkursie może wziąć udział osoba, która polubiła fanpage Cottonina Villa & Mineral SPA Resort i Orsay na facebooku.

Kolejnym warunkiem udziału w konkursie Orsay jest także dokonanie w dniu 8 marca 2013 zakupów na dowolną kwotę w dowolnym sklepie Orsay, na terenie całej Polski. Uczestnik powinien mieć ze sobą paragon, jako dowód zakupu.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest też zarejestrowanie się w aplikacji konkursowej, na stronie: www.facebook.com/orsay/app_507026846009900

Podczas rejestracji uczestnik konkursu zostanie poproszony o wpisanie numeru sklepu, w którym dokonano zakupu i numeru paragonu, a także swoich danych kontaktowych.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Orsay

Publikacja: 07.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROMOCJA C&A: 40 zł rabatu na całą kolekcję z okazji Dnia Kobiet!
PROMOCJA C&A: 40 zł rabatu na ...

Z promocji C&A z okazji Dnia Kobiet 2013 skorzystać mogą wszystkie osoby, które polubiły profil C&A na facebooku. Chcesz znać dokładne szczegóły promocji? Podpowiadamy, jak uzyskać rabat 40 zł na ...