szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Najlepsze kosmetyki promocja -49% w Rossmann. 12 topowych kosmetyków do oczu!

Rossmann przygotował niezwykle atrakcyjną promocję wiosenną. Wszystkie kosmetyki do makijażu zostały przecenione o 49%. Po obniżce na podkłady, pudry i róże przyszedł czas na rabat na tusze, cienie, eyelinery, kredki. Zobaczcie co warto kupić w promocji Rossmann - 49 proc.!

Tagi: kosmetyki do oczu, Rossmann, Rossmann -49%, ROSSMANN kosmetyki do makijażu, ROSSMANN promocja 49%

Najlepsze kosmetyki promocja -49% w Rossmann. 12 topowych kosmetyków do oczu!

fot: mat. prasowe

Wiosna to doskonały czas na odświeżenie garderoby i przegląd kosmetyczek. Latem używamy kosmetyków, które mniej obciążają naszą cerę, a marka Rossmann daje nam szansę na ich zakup z 49 procentowym rabatem.

Zobacz też Promocja w Rossmannie 49 proc: 12 najlepszych kosmetyków, które warto kupić >>>>

Promocja kosmetyków w sieci Rossmann rozpoczęła się 22.04 i przez pięć dni mogliśmy kupić podkłady, pudry, róże i korektory do twarzy. Teraz przyszedł czas na kosmetyki do oczu. Oferta obejmuje tusze do rzes, cienie, eyelinery, kredki i trwa od 28.04 do 05.05. Kolejna ciekawa oferta obejmie kosmetyki do ust i paznokci czyli szminki, kredki do ust, lakiery.

Zobacz też Promocja Rossmann 49 proc: Najlepsze podkłady do 35 zł >>>>

Mamy dla Was przegląd topowych kosmetyków do makijażu oczu z najnowszej oferty Rossmann - 49%. Czy któryś z nich znajdzie się w Waszej kosmetyczce?

poprzedni
nastepny
rossmann 1
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 27.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Promocja w ROSSMAN: Najlepsze szminki dla blondynek z oferty promocyjnej
Promocja w ROSSMAN: Najlepsze szminki dla ...

W drogeriach Rossmann promocja -49 proc. na błyszczyki, lakiery i szminki. Jeśli w twojej wiosennej kosmetyczce nie ma jeszcze szminki, która nada modny kolor twoim ustom, teraz masz idealną okazję, by ją ...