szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kampania reklamowa FashionDays.pl z olivierem Janiakiem i Karoliną Malinowską!

Olivier Janiak i Karolina Malinowska w kampanii reklamowej FashionDays.pl! Czym jest FashionDays.pl?

Od 24 grudnia 2012 roku na antenie wszystkich stacji telewizyjnych pojawił się spot reklamowy z Olivierem Janiakiem i Karoliną Malinowską. Celebryci reklamują międzynarodowy klub zakupowy Fashion Days. Chcesz wiedzieć czym jest Fashion Days?

Tagi: ALLEGRO, FashionDays.pl, gwiazdorskie małżeństwa, gwiazdy w reklamie, karolina malinowska, olivier janiak, pepe jeans, Ralph Lauren, tommy hilfiger, zakupy, zakupy online

Olivier Janiak i Karolina Malinowska w kampanii reklamowej FashionDays.pl! Czym jest FashionDays.pl?

Kampania reklamowa FashionDays.pl z Olivierem Janiakiem i Karoliną Malinowską.

fot: Szymon Brodziak

Czym jest FashionDays.pl?

FashionDays.pl to klub zakupowy, który wywodzi się ze Szwajcarii i jest częścią Grupy Allegro. W Polsce funkcjonuje niedługo, bo od listopada 2012. Fashion Days to coś dla prawdziwych fashionistek. Dlaczego? Każdego dnia na FashionDays.pl pojawia się ponad tysiąc nowych produktów światowych marek. Ten internetowy sklep oferuje obsługę klienta 24/7 i rabaty sięgające aż 80%! I to nie tylko w gorącym okresie wyprzedaży.

W telewizji od 24 grudnia 2012 roku możesz oglądać spot reklamowy marki Fashion Days z Olivierem Janiakiem i Karoliną Malinowską:
Co oferuje FashionDays.pl?

W sklepie internetowym FashionDays.pl można kupić ubrania takich marek, jak Ralph Laurent, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans czy Diesel. Można tam dostać także produkty cenionych na świecie marek, m. in. Steve Madden, ale bardzo trudno dostępnych w Polsce. Na platformie FashionDays.pl pojawia się około 8 kampanii. Co to oznacza? W kampaniach tych oferowane są produkty jednej marki, ale po znacznej obniżce. Oferty te obowiązują przez kilka następnych dni.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak FashionDays.pl

Jeżeli chcesz obejrzeć więcej zdjęć z kampanii reklamowej Fashion Days wejdź do naszej galerii.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Szymon Brodziak

Publikacja: 28.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również