szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rabat 40 zł na cała kolekcję C&A z okazji Dnia Kobiet!

PROMOCJA C&A: 40 zł rabatu na całą kolekcję z okazji Dnia Kobiet!

Z promocji C&A z okazji Dnia Kobiet 2013 skorzystać mogą wszystkie osoby, które polubiły profil C&A na facebooku. Chcesz znać dokładne szczegóły promocji? Podpowiadamy, jak uzyskać rabat 40 zł na wszystkie ubrania z kolekcji C&A z okazji Dnia Kobiet!

Tagi: C&A, dzień kobiet 2013, promocja C&A, promocje na dzień kobiet, rabaty

PROMOCJA C&A: 40 zł rabatu na całą kolekcję z okazji Dnia Kobiet!

Rabat 40 zł na ubrania C&A z całej kolekcji, z okazji Dnia Kobiet 2013!

fot: C&A

Promocja C&A z okazji Dnia Kobiet 2013 to 40 zł rabatu na ubrania z dowolnej kolekcji C&A. Chcesz wiedzieć, kto może skorzystać z promocji? Do kiedy będzie można liczyć na zniżkę? Podpowiadamy, jak skorzystać z promocji C&A!

Szczegóły promocji C&A: 40 zł rabatu z okazji Dnia Kobiet 2013!

Jeżeli jesteś fanem oficjalnego profilu C&A na facebooku, możesz skorzystać z promocji C&A z okazji Dnia Kobiet. Facebookowe fanki marki dostają kupon rabatowy w wysokości 40 zł na całą kolekcję. Promocja C&A obowiązuje do 10 marca 2013 włącznie.

Rabat ten jest ważny wyłącznie w sklepie online. Aby uzyskać zniżkę należy dokonać zakupu w sklepie internetowym, na stronie: www.c-and-a.com/pl/pl/shop/start.html i w polu bonu zakupowego wpisać kod rabatowy - indywidualny dla każdej fanki.

Promocja C&A, rabat 40 zł na całą kolekcję dotyczy zamówień, których minimalna wartość po rabacie będzie wynosiła 59 zł. W koszty te nie są wliczone koszty wysyłki.

Rabat 40 zł na całą kolekcję nie łączy się z innymi promocjami C&A.

Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet i zobacz kolekcję Cindy Crawford dla C&A: MODA WIOSNA LATO 2013: Cindy Crawford dla C&A! Wiosenna kolekcja C&A na 2013 rok!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: C&A

Publikacja: 08.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KONKURS ORSAY: Wygraj weekend w SPA lub upominki od Orsay!
KONKURS ORSAY: Wygraj weekend w SPA ...

Konkurs Orsay na Dzień Kobiet 2013! Do wygrania jest między innymi pięć weekendowych wyjazdów do SPA i około 20 upominków-niespodzianek od firmy Orsay. Chciałabyś wziąć udział w konkursie? Przedstawiamy szczegółowe warunki promocji.