szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Promocja w H&M. Bony zniżkowe za stare ubrania

Promocja H&M: Wymień stare ciuchy na bon na zakupy w H&M! BONY RABATOWE OFERTA 2013

Sklepy H&M w lutym 2013 wprowadzają nową promocję. Wystarczy przynieść do sklepu swoje stare ubrania, by otrzymać bon na zakupy w H&M. Sprawdź, jak zaoszczędzić na zakupach! H&M • gazetka, oferta, promocje; H&M rabat, H&M kod rabatowy, H&M kupon, H&M kod promocyjny, H&M tanie , H&M zniżka, H&M promocja, H&Mkod, H&M promocje, H&M kody promocyjne.

Tagi: bon h&m, bony rabatowe h&m, h&m, H&M gazetka, h&m kolekcja, h&m nowa kolekcja, H&M oferta, h&m promocja, H&M promocje, h&m sklep internetowy, h&m sukienka, h&m sukienki, hm, hm kids, kolekcja h&m, kurtki h&m, promocja h&m, sklep h & m, sukienka h&m, sukienki h&m, torebki h&m

Promocja H&M: Wymień stare ciuchy na bon na zakupy w H&M!

Lutym 2013 to miesiąc promocji w H&M!

fot: Wikimedia Commons

Promocja H&M 2013 - bony rabatowe h&m

Bon H&M otrzyma każdy, kto przyniesie do sklepu swoje stare ubrania. Za jedną torbę ciuchów klient otrzyma bon zniżkowy lub określonej wartości na zakupy w sieci H&M. Akcja prowadzona będzie na całym świecie od lutego 2013. Przyjmowane będzie każdy typ odzieży i to niezależnie od jej stanu. Na razie nie znamy jeszcze szczegółów takich, jak wartość zniżek i kuponów na zakupy.

Jak zapewniają przedstawiciele szwedzkiego giganta odzieżowego, akcja prowadzona jest z troski o środowisko. Wyroby tekstylne, które trafią na wysypiska rozkładają się długimi latami. I co najważniejsze - 95% ciuchów, które wyrzucamy na śmietnik, można by powtórnie wykorzystać po recyklingu lub po prostu ponownie użyć.

Marka H&M przygotowała wyjątkową promocję

H&M część otrzymanej od klientów odzieży zamierza przekazać do ponownej sprzedaży w biedniejszych krajach, a te nienadające się do użycia - wykorzystać do produkcji ścierek, dywanów lub papieru.

Podobną akcję w swoich sklepach wprowadziła w 2012 roku sieć Marks & Spencer. W ofercie tego sklepu znajdziecie także pierwszy ekologiczny płaszcz, który powstaje z przetworzonej bawełny.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Wikimedia Commons

Publikacja: 15.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
ASHLEY BENSON w kampanii H&M. Gwiazda Słodkich kłamstewek w roli modelki!
H&M
ASHLEY BENSON w kampanii H&M. Gwiazda ...

Ashley Benson, gwiazda serialu Słodkie kłamstewka, pojawiła się w letniej kampanii marki H&M.  Aktorka prezentuje letnią kolekcję, która jest połączeniem dziewczęcego uroku z wakacyjnym luzem. Sprawdźcie i oceńcie najnowsze propozycje H ...