szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Promocja Rossmann 49 proc: Najlepsze podkłady do 35 zł

Marka Rossmann przygotowała cykl wiosennych promocji, dzięki którym kupimy kosmetyki do makijażu z 49 proc. zniżką. Promocja w Rossmann objęła podkłady, pudry, róże i korektory do twarzy. Oferta trwa od 22.04 do 27.04. Wybieramy dla Was najlepsze podkłady do 35 zł objęte promocją 49 proc.!

Tagi: Promocja Rossmann 49%, Rossmann, Rossmann promocja, Rossmann promocja kolorówka

Promocja Rossmann 49 proc: Najlepsze podkłady do 35 zł!

fot: mat. prasowe

Marka Rossmann przygotowała niezwykle ciekawą wiosenną promocję. Znajdziemy w niej kosmetyki do makijażu objęte... uwaga 49 proc. obniżką. Oferta obowiązuje na wszystkie produkty dostępne w salonach marki w całym kraju.

Pierwsza promocja, która trwa od 22.04 do 27.04, obejmuje podkłady, pudry, róże i korektory do twarzy. Kolejna część skupi się na cieniach i tuszach, a następnie drogeria zaoferuje lakiery do paznokci, szminki i kredki do ust.

Wśród propozycji znajdziemy podkłady takich marek jak Revlon, Rimmel, L'Oreal, Astor, Mayballine czy AA. Oczywiście każdy z tych produktów kupimy z 49 proc. rabatem. Jeśli macie w planach zakup tego typu kosmetyków koniecznie zajrzyjcie do salonów Rossmanna!

Zobacz też Najlepsze kosmetyki z promocji -49% w Rossmann. 12 topowych kosmetyków! >>>>

Poniżej mamy dla Was przegląd podkładów wybranych przez redakcję glamki.pl. Wszystkie są dostępne w salonach Rossmann i objęte 49 proc. zniżką. Który z nich trafi do Waszej kosmetyczki?

poprzedni
nastepny
Astor 23 z
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 23.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Promocja w ROSSMAN: Najlepsze szminki dla blondynek z oferty promocyjnej
Promocja w ROSSMAN: Najlepsze szminki dla ...

W drogeriach Rossmann promocja -49 proc. na błyszczyki, lakiery i szminki. Jeśli w twojej wiosennej kosmetyczce nie ma jeszcze szminki, która nada modny kolor twoim ustom, teraz masz idealną okazję, by ją ...