szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Promocja Rossmann 49 proc. Szminki, błyszczyki i lakiery do paznokci

Rossmann promocja -49 proc. na szminki, błyszczyki i lakiery do paznokci  trwa  od 5 do 11 maja! Jeśli zamierzacie odświeżyć swoje kosmetyczki koniecznie wybierzcie się do salonów marki. Zobaczcie co warto kupić w promocji 49 proc.! Mamy dla Was przegląd najpopularniejszych lakierów do paznokci i szminek!  

Tagi: promocja rossmann, Promocja Rossmann 49 proc, Rossmann, Rossmann -49%, rossmann szminki i lakiery

Promocja Rossmann 49 proc. Szminki, błyszczyki i lakiery do paznokci

fot: mat. prasowe

Drogerie Rossmann przygotowały bardzo ciekawą ofertę wiosenną, która objęła kolorowe kosmetyki do makijażu. Pierwsza promocja dotyczyła pudrów, podkładów i korektorów do twarzy, następnie przyszedł czas na tusze do rzęs, kredki do oczu i cienie do powiek, a przed nami ostatnia część promocji -49 proc.

Obejmie ona szminki, błyszczyki i lakiery do paznokci i będzie trwała od 5 do 11 maja. Zatem jeśli podczas poprzednich przecen nie udało Wam się nic kupić, po majówce koniecznie wybierzcie się do salonów marki.

Zobacz też Najlepsze kosmetyki promocja -49% w Rossmann. 12 topowych kosmetyków do oczu! >>>>

W galerii mamy dla Was przegląd topowych kosmetyków objętych promocją Rossmann 49 proc. Oferta dostępna jest we wszystkich drogeriach w całym kraju!

poprzedni
nastepny
rossman lakier do paznokci 10
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 30.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Promocja w ROSSMAN: Najlepsze szminki dla blondynek z oferty promocyjnej
Promocja w ROSSMAN: Najlepsze szminki dla ...

W drogeriach Rossmann promocja -49 proc. na błyszczyki, lakiery i szminki. Jeśli w twojej wiosennej kosmetyczce nie ma jeszcze szminki, która nada modny kolor twoim ustom, teraz masz idealną okazję, by ją ...