szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Promocej i rabaty w Camaieu czerwiec 2013

Promocja w Camaieu: tańsza rzecz za 5 zł. Sprawdź szczegóły!

U progu letnich wyprzedaży 2013 marka Camaieu kusi niezwykłą promocją. Teraz, kupując więcej niż jedną rzecz z oferty promocyjnej, za tańszą zapłacisz tylko 5 zł. Sprawdź do kiedy trwa promocja w Camaieu!

Tagi: camaieu promocja, camaieu promocje, camaieu przeceny, camaieu rabaty, rabat, wyprzedaż camaieu, wyprzedaże lato 2013

Promocja w Camaieue: druga rzecz za 5 zł

Promocja w Camaieu: przy zakupie dwóch rzeczy za tańszą zapłacisz tylko 5 zł

fot: Camaieu Facebook

W czasie letnich wyprzedaży 2013 marka Camaieu przygotowała ciekawą promocję dla swoich klientek. Teraz, dzięki tej okazji, można zyskać kilka rzeczy prawie za bezcen. Promocja w Camaieu z pewnością przyciągnie tłumy!

Warunki promocji w Camaieu

W salonach Camaieu można skorzystać z okazji i kupić kilka rzeczy ze sporą zniżką. Teraz, wybierając więcej niż jedną rzecz z oferty promocyjnej, za tę tańszą zapłacisz tylko 5 złotych. Oferta dotyczy produktów oznakowanych czerwonymi kartonikami. Promocja trwa do 21. czerwca 2013 roku.

Autor: JW

Zdjęcia: Camaieu Facebook

Publikacja: 17.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Przeceny w MONNARI: Swetry, kurtki, płaszcze taniej o 50%! Do kiedy trwa promocja w MONNARI?
Przeceny w MONNARI: Swetry, kurtki, płaszcze ...

Kuszące obniżki cen w MONNARI! To jeszcze nie sezonowa wyprzedaż ale ceny swetrów, kurtek, płaszczy i dodatków pomniejszyły się o prawie połowę. Sprawdź jakie przeceny czekają w sklepach MONNARI i do kiedy ...