szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Regulamin promocji w Cropp!

PROMOCJA w CROPP! Zniżki -30% na zakupy!

Ruszają kolejne promocje w Cropp. W dniach 25-28 kwietnia 2013 na zakupy w Cropp przysługuje 30% zniżki. Co trzeba zrobić, by móc skorzystać z rabatu w Cropp? Wystarczy, że pobierzesz kupon z Facebooka! Sprawdź szczegóły promocji!

Tagi: cropp, cropp facebook, cropp kupon rabatowy, cropp promocja, cropp promocja na ubrania, cropp rabat, cropp rabat na ubrania, cropp wyprzedaż, cropp zniżka, cropp zniżki, cropp zniżki na ubrania, cropp zniżki rabaty, rabaty, wyprzedaże, zniżka

PROMOCJA w CROPP! Zniżki -30% na zakupy!

Zniżki -30% w sklepach Cropp w dniach 25-28 kwietnia 2013

fot: Cropp

Cropp przygotował kolejną promocję! W dniach 25-28 kwietnia 2013 w sklepach Cropp dostaniesz 30% zniżki na ciuchy Cropp!! Warunkiem otrzymania rabatu jest okazanie sprzedawcy kuponu, posiadającego kod kreskowy. Kupon jest do pobrania na Facebooku marki Cropp.

Promocja w Cropp - jak skorzystać z rabatów?

Na zniżkę w Cropp zasłuży każdy, kto w dniach 25-28 kwietnia 2013 przyjdzie do jednego ze sklepów Cropp i kupi dowolny produkt objęty promocją. Warunek jest jeden - aby móc skorzystać z 30% rabatu należy przekazać sprzedawcy wydrukowany kupon rabatowy, pobrany z Facebooka lub otrzymany mailowo. Jeżeli nie masz dostępu do drukarki, wystarczy, że spiszesz numer wygenerowanego dla Ciebie kodu kreskowego. Będzie on potrzebny podczas zakupów w sklepie.

Zniżki w Cropp obowiązują na wszystkie rzeczy z kolekcji Cropp.

Zobacz także: wyprzedaże w Levi`s!

Sprawdź wyprzedaż swetrów w Reserved!

Autor: AM

Zdjęcia: Cropp

Publikacja: 24.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KONKURS NA TWARZ MARKI DOUGLAS! Weź udział w castingu i wygraj udział w nowej kampanii Douglas!
KONKURS NA TWARZ MARKI DOUGLAS! Weź ...

Marki Douglas i Collistar organizują konkurs, w którym nagrodą jest udział w międzynarodowym castingu do kampanii Douglas oraz wycieczka na gorące Wyspy Bahama. Sprawdź jak i do kiedy zgłosić swój udział!

Buty CCC: 20% zniżki na zakupy w sklepach CCC!
Buty CCC: 20% zniżki na zakupy ...

Jak uzyskać 20% rabatu na buty z wiosenno-letniej kolekcji CCC? Przyjdź do salonów w weekend akcji rabatowych, w dniach 26-28 kwietnia 2013. Gdzie szukać przecenionych kolekcji butów i torebek CCC?