szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak na zakupy, to tylko za ocean!

PROMOCJE W NOWYM JORKU: megaobniżki w amerykańskich sklepach. Zrób zakupy w Nowym Jorku i oszczędzaj

Wyprzedaże w Nowym Jorku to marzenie niejednej z nas. Buszowanie po sklepach za oceanem to okazja do upolowania ubrań czy butów, których nie znajdziesz w Polsce. Ale to też szansa na naprawdę atrakcyjne ceny. Bo shopping w USA nie musi być drogi. Przekonaj się sama!

Tagi: promocje i rabaty, promocje i wyprzedaże, przeceny w nowym jorku, wyprzedaże, wyprzedaże 2013, wyprzedaże sezonowe, wyprzedaże w nowym jorku, wyprzedaże w USA, wyprzedaże za granicą, zakupy w nowym jorku, zakupy w USA, zakupy za granicą, zakupy za oceanem

PROMOCJE W NOWYM JORKU: mega obniżki w amerykańskich sklepach. Zrób zakupy w Nowym Jorku i oszczędź sporo pieniędzy

Za oceanem możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Poza tym zakupy w Nowym Jorku to wyjątkowe przeżycie

fot: www.sxc.hu

Wyprzedaże w Stanach Zjednoczonych to okazja na atrakcyjne zakupy, których na pewno nie zrobisz w Polsce. Najlepiej pojechać na shopping do USA w Memorial Day to dzień wolny od pracy i szansa dla tysięcy sklepów w całych USA, żeby skusić klientów dużymi przecenami od 30 do 70 %. Warto w tym czasie odwiedzić strony internetowe popularnych sklepów takich jak – Saks Fifth Avenue, J.Crew, Neiman Marcus czy Nine West i sprawdzić czy nie przygotowały one w tym okresie ofert specjalnie adresowanych do klientów z naszego regionu. Już dziś w zakładkach „wyprzedaże" na ich witrynach możemy znaleźć 50 – 60 % procentowe obniżki.

W Nowym Jorku znajdziesz jedne z najpiękniejszych sklepów na Ziemi-  od Soho, po butiki Madison Avenue - a tam wyjątkowe ubrania, buty, torby, kosmetyki i mnóstwo innych akcesoriów. Czekają na ciebie setki sklepów - od Century 21 czy Daffy's, przez Lord & Taylor, po ekskluzywne Tiffany's, Henri Bendel czy Saks Fifth Ave. Nie zapomnij o największym domu towarowym na świecie czyli o Macy's Department Store na Herald Square. To też amerykańska ikona, znana na całym świecie, nie tylko pośród miłośników mody. Pamiętaj też o Bloomingdale's To sklep, z którego Amerykanie są bardzo dumni. Wielkością przypomina Macy's, ale oferuje dużo bardziej ekskluzywny asortyment. Z kolei Saks 5th Avenue to najbardziej ekskluzywny i najdroższy dom towarowy w Nowym Jorku. Znajdziesz tam ubrania i dodatki od największych amerykańskich i europejskich projektantów. Obowiązkowy na mapie shoppingu w Nowym Jorku jest też 51 Century. to jeden z najpopularniejszych wśród turystów  sklepów w tym mieście. Słynie nie tylko z wielkiego wyboru ubrań praktycznie wszystkich liczących się marek, ale przede wszystkim z niskich cen.

Poza zakupami, na Manhattanie znajdziesz mnóstwo ciekawych restauracji i klubów z muzyką na żywo. Pamiętaj też o spacerze po Central Parku. A w Nowym Jorku kupisz wszystko.


Autor: ko

Zdjęcia: www.sxc.hu

Publikacja: 04.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również