szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Krótki przewodnik po letnich wyprzedażach

PRZECENY ZAGRANICĄ: trwa szał wyprzedaży! Kolekcje z Berlina, Londynu czy Nowego Jorku możesz zamówić online!

Polowanie na okazje czas rozpocząć, fala obniżek zbliża się do Londynu, Madrytu i Berlina. Korzystne zakupy można zrobić też nie wychodząc z domu – wyprzedaże trwają już w Internecie. Poluj na zagraniczne wyprzedaże nie ruszając się z domu! Podpowiemy ci jak to zrobić!

Tagi: promocje i rabaty, promocje i wyprzedaże, przeceny, sklepy internetowe, sklepy on line, wyprzedaże, wyprzedaże 2013, wyprzedaże sezonowe, wyprzedaże za granicą, zakupy on line, zakupy w internecie, zakupy w internecie płatność, zakupy za granicą

PRZECENY ZA GRANICĄ: trwa szał wyprzedaży! nie masz czasu i pieniędzy, żeby jechać do Berlina, Londynu czy Nowego Jorku? Nie przejmuj się! W internecie kupujesz na całym świecie

Gdzie Polacy najchętniej jeżdżą na sezonowe wyprzedaże?

fot: Materiały Prasowe

W Europie wyprzedaże startują w czerwcu i trwają do połowy września. Co kupują Polacy na wyprzedażach europejskich sklepach? We Włoszech eleganckie buty i ubranka dla dzieci. W Wielkiej Brytanii Polacy kupują perfumy, w Hiszpanii wybierają kategorię fitness. W poszukiwaniu mody z najwyższej półki odwiedzają francuskie sklepy online. Ale kupujemy nie tylko w Europie. Także za oceanem. Zakupy w W Stanach Zjednoczonych są wśród Polek coraz popularniejsze.

Największe upusty czekają na miłośników elektroniki. Przykładowo na Iphona 5 w Polsce musielibyśmy wydać ok 3500 zł. W USA i w Wielkiej Brytanii prawie o półtora tysiąca mniej czyli ok. 2000 zł. Warto również szukać ubrań w lepszej cenie np. klasyczne jeansy Levi's 501 kupimy w Stanach Zjednoczonych i Niemczech od 100 zł do 150 zł taniej. Modne okulary Ray Ban Aviator, które w Polsce kosztują ok 500 zł na niemieckich lub angielskich portalach znajdziemy już za ok. 250 – 300 zł.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez serwis PayPal w Polsce, oprócz elektroniki i dóbr cyfrowych które wybiera 38% spośród nas, najchętniej kupujemy ubrania (11%) oraz perfumy i kosmetyki (7%). Ponad połowa z nas (57%), jeśli decyduje się na zakup ubrań za granicą robi to na terenie UE w dalszej kolejności kierujemy się do sklepów amerykańskich (27%) i azjatyckich (11%). Niemal dwie trzecie z nas kupuje perfumy i kosmetyki w sklepach online na terenie Unii Europejskiej (59%) zaś w Azji i USA odpowiednio 24% i 17%. Około 25% pytanych nie wydaje na zagraniczne zakupy więcej niż 299 zł. Zaraz potem mieści się grupa użytkowników nie wydających więcej niż 100 zł (23%). Na tym tle dosyć wyraźnie rysuje się grupa użytkowników, którzy wydali 900 zł i więcej (22%).

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 03.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również