szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak otrzymać rabat na zakupy w CCC?

Rabat na buty CCC: 20% zniżki dla klubowiczów! Jak zapisać się do CCC Klubu?

Większość majówkowych przecen już za nami, a w sklepach CCC kolejny rabat na zakupy! Tym razem 20% zniżki na zakup modnych półbutów mogą liczyć klubowicze CCC. Chcesz wiedzieć jak zapisać się do CCC Klubu i dostać kartę rabatową?

Tagi: 20% rabatu na buty CCC, 20% zniżki w CCC, buty ccc, ccc, ccc kolekcja, promocje i rabaty, rabat, rabaty, rabaty na buty, zniżki CCC

Rabat na buty CCC: 20% zniżki dla klubowiczów!

Karta rabatowa CCC Klub

fot: facebook.com/pages/CCC

Marka CCC postanowiła po raz kolejny zadbać o samopoczucie swoich klientów :) Tym razem z rabatu 20% na wszystkie półbuty będą mogli skorzystać posiadacze karty rabatowej CCC. Promocja trwa od 7 do 12 maja 2013 włącznie. Przedstawiamy dokładne szczegóły promocji.

Szczegóły promocji 20% zniżki na wszystkie półbuty dla klubowiczów CCC

Promocja 20% rabatu na wszystkie półbuty w salonach CCC trwa od 7 do 12 maja 2013. Mimo że zniżką objęte są nawet przecenione egzemplarze, nie wszyscy będą mogli skorzystać z tej promocji. Zniżkę na półbuty otrzymają tylko członkowie CCC Klubu, którzy posiadają pomarańczową kartę rabatową. Chcesz wiedzieć, jak zostać klubowiczem CCC?

Jak zapisać się do klubu CCC i zdobyć kartę rabatową?

Dla klientów marka CCC stworzyła niedawno ekskluzywny Klub, którego członkowie będą mogli skorzystać z przywilejów i korzyści podczas zakupów. Dla Klubowiczów będą przygotowywane specjalne oferty. Każda osoba zapisana do CCC Klubu będzie też miała pierwszeństwo w dostępnie do informacji o nowych kolekcjach, wyprzedażach czy promocjach. Informacje o ważnych wydarzeniach klubowicze będą otrzymywać za pomocą maili i smsów.

Żeby otrzymać kartę rabatową CCC Klubu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny w każdym salonie firmowym lub na stronie www.ccc.eu. Kartę będziesz mogła odebrać we wskazanym przez siebie salonie.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: facebook.com/pages/CCC

Publikacja: 07.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Przeceny w MONNARI: Swetry, kurtki, płaszcze taniej o 50%! Do kiedy trwa promocja w MONNARI?
Przeceny w MONNARI: Swetry, kurtki, płaszcze ...

Kuszące obniżki cen w MONNARI! To jeszcze nie sezonowa wyprzedaż ale ceny swetrów, kurtek, płaszczy i dodatków pomniejszyły się o prawie połowę. Sprawdź jakie przeceny czekają w sklepach MONNARI i do kiedy ...