szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

SHOP LOCAL! - targi polskich projektantów 27 LIPCA W PLAŻOWEJ

Jedenasta edycja targów polskich projektantów SHOP LOCAL! odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji, która na dobre zagościła na kulturalnej mapie wakacyjnej Warszawy.

Tagi: plażowa warszawa, shop local, targi polskich projektantów

SHOP LOCAL! - targi polskich projektantów 27 LIPCA W PLAŻOWEJ

fot: mat. prasowe

SHOP LOCAL! jest imprezą z cyklu Pop Up Shop i odbędzie się w niedzielę 27 lipca, od godz. 12.00 do 19.00, w przestrzeni PLAŻOWEJ w Warszawie, przy Moście Poniatowskiego po stronie praskiej.

SHOP LOCAL! to nowa inicjatywa, stworzona przez młodych ludzi uwielbiających polską modę. Chcemy promować lokalnych projektantów oraz firmy i udowodnić, że w łatwy sposób, można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych.

W niedzielę 27 lipca spotkają się w jednym miejscu różnorodne marki i projektanci, których wspólnym mianownikiem jest innowacyjność, kreatywność, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem.

Wystawcy sprawią, że najbliższa niedziela będzie wyjątkowa. Gwarantujemy nowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami i limitowane kolekcje w atrakcyjnych cenach. Podczas tych trzech dni stworzymy unikalne środowisko i nową przestrzeń do kontaktu.

Impreza ma charakter wydarzenia otwartego. Nie może Ciebie zabraknąć!

WIĘCEJ INFORMACJI: https://www.facebook.com/events/602574749839887/

KONTAKT: info.shop.local@gmail.com

ADRES: Plaża przy Moście Poniatowskiego (strona praska), Warszawa

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 23.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Targi mody SHOP LOCAL w Krakowie. Młodzi projektanci w  BONARKA City Center!
Targi mody SHOP LOCAL w Krakowie. ...

Limitowana edycja SHOP LOCAL! odbędzie się w ten weekend w Krakowie! Dziesiąta edycja targów polskich projektantów SHOP LOCAL! zagości w BONARKA City Center. Czas na promocję polskiej mody!

SHOP LOCAL! Polscy projektanci w Katowicach
SHOP LOCAL! Polscy projektanci w Katowicach

SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów już na początku maja po raz pierwszy odwiedzi Katowice!  Podczas SHOP LOCAL! w Galerii Katowickiej zobaczycie m.in. „Bój śląskich blogerek" oraz będziecie mieli ...

Targi mody SHOP LOCAL! w krakowskiej Galerii Kazimierz
Targi mody SHOP LOCAL! w krakowskiej ...

Targi mody SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów zawitają w Krakowie! Ponad 50 wystawców zaprezentuje swoje kolekcje w Galerii Kazimierz. Gościem specjalnym imprezy będzie Łukasz Jakóbiak.