szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kupon rabatowy Twój Styl i Grazia - zrób stylowe zakupy ze zniżką

STYLOWE ZAKUPY. Kupony rabatowe, 12.10.2013-13.10.2013, od magazynów Twój Styl i Grazia

Twój Styl i Grazia oferują kupony rabatowe do 10000 sklepów i 350 marek w ramach akcji Stylowe Zakupy! Znajdziesz je w 20. numerze Grazia i 10. numerze Twojego Stylu, a kupony rabatowe będziesz mogła wykorzystać 12.10.2013 i 13.10.2013. Zniżkami będą objęte kolekcje ubrań na jesień 2013, zabiegi odmładzające oraz zakupy w butikach online! Jak zdobyć kupon rabatowy Stylowe Zakupy Twój Styl i Grazia? Do kiedy trwa akcja Stylowe zakupy? Regulamin akcji Stylowe Zakupy.

Tagi: grazia, kupon rabatowy grazia, KUPON RABATOWY TWÓJ STYL, kupony rabatowe, promocje, STYLOWE ZAKUPY, twój styl, zniżki

STYLOWE ZAKUPY. Kupony rabatowe, 12.10-13.10, od magazynów Twój Styl i Grazia

fot: fot. materiały prasowe

Magazyny Twój Styl i Grazia po raz kolejny przygotowały akcję rabatową Stylowe Zakupy! W jej ramach aż 10000 sklepów i 350 marek zostało objętych zniżkami. Kupony rabatowe znajdziecie w 10. numerze magazynu Twój Styl (na rynku od 12.09.2013) i 20. numerze magazynu Grazia (na rynku od 03.10.2013). Kupony zniżkowe obejmują najnowsze jesienne kolekcje, zabiegi odmładzające oraz zakupy w butikach online!

Zobacz też: KUPONY RABATOWE FLESZ 21.09-22.09.2013. Zniżki do 60 proc. w ponad 5500 sklepach: Kiedy i jak skorzystać?

Co ciekawe, niektóre oferty zostały objęte aż tygodniowymi zniżkami! Od 12.10.2013 do 18.10.2013 będzie można skorzystać z atrakcyjnych zniżek w salonach fryzjerskich, klinikach urody oraz w restauracjach!

Jak skorzystać z rabatów w ramach akcji Stylowe Zakupy?

Jeśli chcesz skorzystać z rabatów i zniżek, kup magazyn Twój Styl lub Grazia. Wytnij kupon z danego magazynu z napisem Kupon Rabatowy, a następnie pokaż go w sklepie przy zakupie.

Na stronie magazynu Twój Styl pojawił się już regulamin akcji Stylowe Zakupy. Co w nim znajdziemy?

Zobacz też: Mohito rozdaje kupony rabatowe! Zniżka -30% na wszystkie ubrania i dodatki

Aby skorzystać z oferty sklepów on-line, przy płaceniu podaj kod (hasło) znajdujący się na kuponie rabatowym. Kupn Rabatowy uprawnia do jednorazowego zakupu, bez względu na ilość sztuk, chyba że wzbudza ona podejrzenie zakupu w celu odsprzedaży. Kupon Rabatowy nie łączy się z innymi promocjami, nie kumuluje się z innymi zniżkami ani z innymi kuponami rabatowymi - czytamy na stronie Styl.pl.

Skorzystacie z kuponów rabatowych w ramach akcji Stylowe Zakupy?

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 16.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...