szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Suknie ślubne gwiazd na wyprzedaży: Akcja Violi Piekut

Kreacje Dody czy Anny Lewandowskiej na wyprzedaży? Tak! Viola Piekut organizuje akcję, podczas której będzie można kupić najpiękniejsze suknie ślubne i wieczorowe gwiazd - oczywiście te zaprojektowane przez projektantkę!

Tagi: suknie ślubne, suknie ślubne gwiazd, suknie wieczorowe, viola piekut, wyprzedaż sukni Violi Piekut

SUKNIE ŚLUBNE 2014: Viola Piekut najpopularniejsze modele sukien ślubnych z kolekcji 2014

Viola Piekut najpopularniejsze modele sukien ślubnych z kolekcji 2014

fot: mat. prasowe

Viola Piekut to ulubiona projektantka polskich gwiazd. Suknię ślubną z jej atelier miały na sobie Anna Guzik, Agnieszka Szczurek czy Agnieszka Popielewicz. Z kolei piękne kreacje wieczorowe autorstwa projektantki wybierają m.in. Anna Głogowska, Paulina Sykut, Kasia Kępka i Doda. Jeśli chcesz, możesz dołączyć do grona pań, które zachwycają w projektach Violi Piekut. I wcale nie musisz wydawać fortuny!

28 czerwca, Atelier Violi Piekut organizuje wyprzedaż, gdzie każda miłośniczka wielkiej mody i wspaniałych okazji, znajdzie coś dla siebie!

Wielka wyprzedaż sukni ślubnych i wieczorowych Violi Piekut (to oficjalna nazwa akcji) odbędzie się w butiku projektantki, przy ulicy Okrzei 35 w Warszawie. Pamietajcie, by pojawić się na warszawskiej Pradze między 10 a 15 - wyprzedaż trwa tylko w tych godzinach!

Zobacz też: 22 pomysły na nietypową ślubną kreację [Uwaga, tylko dla odważnych]>>>

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 27.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
SUKNIE ŚLUBNE: Vera Wang kolekcja White jesień zima 2014/2015. Suknie ślubne w stylu boho!
SUKNIE ŚLUBNE: Vera Wang kolekcja White ...

Vera Wang zaprezentowała kolekcję sukien ślubnych White na sezon jesień zima 2014/2015. Projektantka tym razem oprócz wprowadzenia do kolekcji różu zdecydowała się na inspiracje stylem boho. Jak oceniacie najnowsze projekty sukien ...