szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Targi mody SHOP LOCAL w Krakowie. Młodzi projektanci w BONARKA City Center!

Limitowana edycja SHOP LOCAL! odbędzie się w ten weekend w Krakowie! Dziesiąta edycja targów polskich projektantów SHOP LOCAL! zagości w BONARKA City Center. Czas na promocję polskiej mody!

Tagi: młodzi projektanci, shop local, shop local kraków, targi mody

Targi mody SHOP LOCAL w Krakowie. Młodzi projektanci w  BONARKA City Center!

fot: mat. prasowe

W SHOP LOCAL! weźmie udział trzydziestu selektywnie wybranych projektantów. Nadrzędnym celem tego przedsięwzięcia jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek tworzonych przez polskich twórców, których łączy innowacyjność i pomysłowość. SHOP LOCAL! stwarza płaszczyznę umożliwiającą bezpośredni kontakt z Klientami.

Gdzie i kiedy odbędą się targi mody?

Targi mody SHOP LOCAL! zagoszczą na przestrzeni BONARKA City Center na poziomie 0 w weekend 19 i 20 lipca od godz. 10.00 do 21.00. SHOP LOCAL! to nowa inicjatywa, stworzona przez młodych ludzi uwielbiających polską modę. Chcemy promować lokalnych projektantów oraz firmy i udowodnić, że w łatwy sposób, można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych.

30 projektantów sprawi, że ten weekend będzie wyjątkowy. Gwarantujemy nowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami. Atutem inicjatywy SHOP LOCAL! jest nie tylko możliwość poznania obiecujących polskich projektantów, lecz również nabycia stworzonych przez nich limitowanych kolekcji w atrakcyjnych cenach, które na co dzień dostępne są najczęściej jedynie w Internecie!

Kto zaprezentuje swoje projekty?

PROJEKTANCI (I część): PtASZEK/ Kozacki Mops/ AWSOME/ CollarMe Jolanta Wysocka/ moma by moma/ Szept M/ me&bags/ My Signature/ Mimika/ Jelonek Design/ BLANKA FASHION/ BiBaBu/ KOIRE/ Jakub Pieczarkowski/ PRACOWANIA FIO/ MADISSO/ COCOME.RO/ A158/ Small Big/ KRIS PUH/ Misz-masz/ La rosette/ Bucle

WIĘCEJ INFORMACJI: facebook.com/SHOP.LOCAL.TARGI.MODY
KONTAKT: info.shop.local@gmail.com
ADRES: BONARKA City Center Kamieńskiego 11, 30-644 Kraków

Impreza ma charakter wydarzenia otwartego.

poprzedni
nastepny
A158
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: mat. prasoweMT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 15.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
SHOP LOCAL! Polscy projektanci w Katowicach
SHOP LOCAL! Polscy projektanci w Katowicach

SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów już na początku maja po raz pierwszy odwiedzi Katowice!  Podczas SHOP LOCAL! w Galerii Katowickiej zobaczycie m.in. „Bój śląskich blogerek" oraz będziecie mieli ...

Targi mody SHOP LOCAL! w krakowskiej Galerii Kazimierz
Targi mody SHOP LOCAL! w krakowskiej ...

Targi mody SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów zawitają w Krakowie! Ponad 50 wystawców zaprezentuje swoje kolekcje w Galerii Kazimierz. Gościem specjalnym imprezy będzie Łukasz Jakóbiak.