szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowy konkurs New Look dla facebookowych fanów sklepu!

Wielka metamorfoza z NEW LOOK! Zgłoś się do konkursu i zmień swój look!

New Look organizuje konkurs, pod hasłem Wielka Metamorfoza z New Look. Uczestniczkami konkursu mogą być jedynie facebookowe fanki marki odzieżowej. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 12 lutego 2013. Chcesz poznać szczegóły konkursu? Podpowiadamy, jak zawalczyć o totalną metamorfozę wyglądu z New Look.

Tagi: konkurs, konkurs new look, konkursy moda, konkursy modowe, konkursy mody, metamorfoza, new look, wielka metamorfoza z new look

Wielka metamorfoza z NEW LOOK! Zgłoś się do konkursu i zmień swój look!

Weź udział w konkursie Wielka metamorfoza z New Look i wygraj nowy wygląd!

fot: facebook.com/NewLookPolska

Popularna brytyjska marka odzieżowa New Look ogłosiła na swoim facebookowym profilu konkurs pod hasłem Metamorfoza z New Look. Konkurs opierać się będzie na wiosennej zmianie wizerunku dwóch, wygranych kandydatek. Zgłoszenia mogą przesyłać fani marki, którzy zalajkowali polski fanpage na popularnym portalu społecznościowym. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać od 4 lutego 2013 od godziny 12.00 do 12 lutego 2013 do godziny 18.00. Specjalnie dla was zapoznaliśmy się z regulaminem konkursu i przedstawiamy dokładne warunki uczestnictwa.

Kto może wziąć udział w konkursie Metamorfoza z New Look?

Konkurs skierowany jest do dziewczyn, które są odważne i gotowe na całkowitą zmianę wizerunku. Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie muszą być oczywiście fanami facebookowego profilu sklepu New Look Polska. Dodatkowe założenie jest jednak takie, że udział w konkursie mogą wziąć fanki, które zalajkowały profil jeszcze przed rozpoczęciem konkursu.

Oczywiście udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny, a dziewczyny, które chcą wziąć w nim udział muszą być pełnoletnie.

Jak wziąć udział w konkursie?

Jeżeli jesteś fanem profilu New Look Polska na Facebooku i spełniasz inne wymogi odnośnie do uczestnictwa w konkursie, wystarczy, że na adres newlookpolska@valkea.com prześlesz swoje dwa zdjęcia, jedno sylwetki, drugie twarzy i odpowiesz na pytanie "Dlaczego to właśnie Ty powinnaś przejść Metamorfozę?". Jury wybierze 2 kandydatki, a wyniki ukażą się już 13 lutego 2013 o godzinie 15.00, na profilu New Look Polska na Facebooku, w zakładce "Metamorfozy". Firma skontaktuje się ze zwycięzcami drogą mailową. Wybrane kandydatki w przeciągu 12 godzin będą musiały odpowiedzieć na maila, podając swoje dane teleadresowe.

Jak będzie wyglądała Metamorfoza z New Look?

Metamorfoza dotyczyć będzie całego wyglądu zewnętrznego, czyli zmiany fryzury, makijażu i stylu ubierania się, według uznania stylistów:

  • fryzjera Pawła Trzaski
  • makijażystki Aleksandry Plewako-Szczerbińskiej
  • stylistki Sylwii Niewiarowskiej

Metamorfoza odbędzie się w Warszawie w dniach 16 lutego 2013 od godziny 11.00 oraz 17 lutego 2013 w godzinach 11.00 -16.00. Po metamorfozie zorganizowana zostanie sesja zdjęciowa, a fotki z tej sesji umieszczone zostaną na profilu New Look Polska na Facebooku.

Wszystkie wykorzystane podczas stylizacji ubrania laureatki konkursu będą mogły zabrać ze sobą ;) ŻYCZYMY WIĘC POWODZENIA!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: facebook.com/NewLookPolska

Publikacja: 07.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jubileuszowy konkurs marki Kinga!
Jubileuszowy konkurs marki Kinga!

Lato to czas, kiedy możemy próbować nowych rzeczy – smaków, miejsc doświadczeń. Ten wakacyjny czas możesz wykorzystać na spróbowanie nurkowania! W tym miesiącu w jubileuszowym konkursie firmy Kinga do wygrania nurkowanie INTRO (zejście ...