szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anna Wintour, naczelna Vouge Us, robi porządki w szafach Vogue

Wyprzedaż ubrań VOGUE US! Na EBAY wystawiono kolekcje słynnego magazynu mody!

Magazyn mody Vogue Us wyprzedaje swoją garderobę. Na Ebay, Anna Wintour, redaktor naczelna Vogue Us, wystawiła kolekcje słynnych projektantów. Ty też możesz stać się ich właścicielką!

Tagi: anna wintour, diabeł ubiera się u prady, ebay, gdzie kupić ubrania vogue, seks w wielkim mieście ubrania, Vogue, wyprzedaż ubrań, wyprzedaż vogue

Wyprzedaż ubrań VOGUE US! Na Ebay wystawiono kolekcje słynnego magazynu mody!

Anna Wintour, redaktor naczelna Vogue Us, wyprzedaje kolekcje słynnych projektantów.

fot: BULLS

Magazyn Vogue Us na portalu aukcyjnym Ebay wyprzedaje ubrania ze swojej garderoby! Oglądałaś filmy Diabeł ubiera się u Prady, czy też serial Seks w wielkim mieście? Podobały ci się stroje bohaterek? Ty także możesz takie mieć.

Na Ebay, Anna Wintour, redaktor naczelna Vogue Us wystawiła wyjątkowe egzemplarze ubrań i dodatków największych projektantów świata. Każdy może już wylicytować worek Salvatore Ferregamo i torebkę do ręki pochodzącą z kolekcji Reed Krakoff. Stan tych rzeczy jest idealny, co potwierdza podpis pod aukcją - perfect condition direct from the U.S. Vogue Closet (stan idealny, prosto z szafy Vogue US).

Anna Wintour słynie z tego, że nic nie robi bez przyczyny. Tak jest też w tym przypadku. Pieniądze pochodzące z aukcji Vogue Us zostaną przeznaczone na szczytny cel. Będą wsparciem dla fundacji Beating Bowel Cancer.

Na aukcjach Ebay naprawdę można znaleźć prawdziwe modowe perełki. Jak to w aukcjach bywa - liczy się refleks i łut szczęścia. Dziewczyny do dzieła!

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: AM

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 10.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również