szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Promocja na stroje kąpielowe CROPP lato 2013

WYPRZEDAŻ W CROPP 2013: Stroje kąpielowe za 15 złotych!

Letnia wyprzedaż 2013 w Cropp dobiega końca. Z tej okazji marka obniżyła ceny letniego asortymentu nawet do 75%! Promocja w Cropp objęła stroje kąpielowe i klaki, które kupimy teraz za 15 i 10 złotych! Sprawdź szczegóły szalonej promocji w Cropp!

Tagi: cropp letnia wyprzedaż 2013, cropp promocje, cropp rabaty, letnie wyprzedaże 2013 cropp, rabat, wyprzedaże cropp lato 2013, wyprzedaże lato 2013

WYPRZEDAŻ W CROPP 2013: Stroje kąpielowe za 15 złotych!

Wielka wyprzedaż strojów kąpielowych CROPP

fot: Cropp

Lato w pełni, upały składnaiają do częstych wyjazdów nad wodę. Jeśli barkuje stroju kapielowego na zmianę, zajrzyj koniecznie do salonów Cropp. Kolekcja letnia znalazła się już na finiszu wyprzedaż. Z tej okazji marka obniżyła ceny produktów plażowych nawet o 75%.

Końcówak letniej wyprzedaży w Cropp to niepowtarzalna okazja, by przed końcem lata zaopatrzyć się w stroje kąpielowe, klapki, szorty i plażowe dodatki nie wydając na to majątku. Kostiumy kąpielowe Cropp można teraz kupić za grosze. Ceny bikini i męskich kąpielówek spadły do 15 złotych. Szalona wyprzedaż w Cropp objęła również klapki, które kupimy od teraz za 10 złotych.

Promocja w Cropp trwa do odwołania.

Autor: JW

Zdjęcia: Cropp

Publikacja: 09.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Przeceny w MONNARI: Swetry, kurtki, płaszcze taniej o 50%! Do kiedy trwa promocja w MONNARI?
Przeceny w MONNARI: Swetry, kurtki, płaszcze ...

Kuszące obniżki cen w MONNARI! To jeszcze nie sezonowa wyprzedaż ale ceny swetrów, kurtek, płaszczy i dodatków pomniejszyły się o prawie połowę. Sprawdź jakie przeceny czekają w sklepach MONNARI i do kiedy ...