szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Promocja w Glitter - zniżki na biżuterię do -75%

WYPRZEDAŻ W GLITTER. Zniżki na biżuterię do -75%

Trwa wielka wyprzedaż biżuterii Glitter. Do 10 kwietnia 2013 biżuterie objęta promocją można kupić nawet nawet o 75% taniej! To dobra okazja, by skompletować modne bransoletki i kolczyki na wiosnę. Sprawdź warunki promocji w Glitter.

Tagi: biżuteria, biżuteria glitter, biżuteria glitter promocja, biżuteria glitter wyprzedaż, gliceryna, glitter, glitter promocja na biżuterię, glitter przeceny, glitter wyprzedaż, glitter wyprzedaż 2013, glitter zniżki na biżuterię, wyorzedaż glitter

Wyprzedaż w Glitter

Wyprzedaż w Glitter wiosna 2013: wybrane produkty zostały przecenione nawet o 75%

fot: GLITTER Facebook

Wiosnę warto przywitać w nowej, kolorowej odsłonie, na przykład z nową bransoletką na dłoni lub wystrzałowymi kolczykami. Teraz nadarza się okazja, by modne dodatki kupić taniej. W sklepach Glitter trwa wielka wyprzedaż biżuterii. Promocją zostały objęte wybrane modele bransoletek, naszyjników, pierścionków, kolczyków i modnych dodatków. Na wszystkie przysługują różne zniżki - niektóre rzeczy można kupić o 75% taniej.

Wielka wyprzedaż w Glitter trwa od 21 marca do 10 kwietnia 2013.

Autor: JW

Zdjęcia: GLITTER Facebook

Publikacja: 22.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ŁAŃCUCHY NA SZYI. Nowy hit mody?
ŁAŃCUCHY NA SZYI. Nowy hit mody?

Wśród gwiazd panuje nowa moda. Do tej pory zarezerwowane dla gangsterów, grube łańcuchy wkraczają do stylizacji gwiazda. Pasują nie tylko do t-shirtu, ale także do wieczorowej kreacji.