szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zimowa wyprzedaż w sklepach BERSHKA

WYPRZEDAŻE BERSHKA. Kiedy zaczynają się przeceny?

W pierwszy weekend po świętach ruszają zimowe wyprzedaże w sklepach Bershka. Przeceny ubrań i dodatków z kolekcji jesienno-zimowej sięgnęły 50 procent. Sprawdź, kiedy zaczyna się zimowa wyprzedaż w salonach Bershka i na co obowiązują rabaty.

Tagi: kiedy zimowa wyprzedaż w bershka, wyprzedaże, wyprzedaże bershka, wyprzedaże zimowe, wyprzedaże zimowe bershka, zimowe wyprzedaże

WYPRZEDAŻE ZIMOWE 2013: BERSHKA. Kiedy zaczynają się przeceny?

Wyprzedaże zimowe 2013 w sklepach Bershka

fot: BERSHKA

Zaraz po świętach zaczynają się zimowe wyprzedaże w markach hiszpańskiej grupy Inditex, w tym sklepach Bershka. Młodzieżowa sieciówka przeceniła wybrane ubrania i dodatki z kolekcji jesienno-zimowej, a to oznacza, że taniej kupimy płaszcze, kurtki, swetry oraz ciepłe obuwie. W sam raz, by skompletować garderobę na drugą część zimy.

Kiedy zaczyna się zimowa wyprzedaż w sklepach Bershka?

Ile wynoszą przeceny w salonach Bershka? W pierwszej turze wyprzedaży możemy liczyć na rabaty 20, 30 a nawet 50 procent. Zniżki objęły na razie wybrane artykuły z kolekcji ale z tygodnia na tydzień oferta promocyjna będzie poszerzać się o kolejne rzeczy. Obecnie taniej kupimy okrycia wierzchnie, swetry, bluzki, spodnie, obuwie oraz sukienki. Zimowa wyprzedaż w sklepach Bershka to zatem znakomita okazja, by kupić sukienkę na sylwestra.

Zimowa wyprzedaż w salonach Bershka rozpoczyna się w piątek, 27 grudnia 2013. Przeceny obwiązują także w sklepie internetowym maki.

Zobacz także: WYPRZEDAŻE ZIMOWE: Gdzie są największe przeceny? Przewodnik po wyprzedażach zimowych >>>

Zobacz także: WYPRZEDAŻE ZIMOWE: Gdzie i kiedy zaczynają się zimowe wyprzedaże obuwia?>>>

Autor: JW

Zdjęcia: BERSHKA

Publikacja: 26.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również