szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zimowe wyprzedaże w sklepach Stradivarius

WYPRZEDAŻE Stradivarius. Kiedy zaczyna się zimowa wyprzedaż w sklepach Stradivarius?

Wyprzedaże w sklepach Stradivarius ruszają zaraz po świętach. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne przeceny nawet do 50 procent ceny początkowej. Kiedy zaczyna się zimowa wyprzedaż w salonach Stradivarius? Co objęła sezonowa promocja? Sprawdź, zanim wyruszysz na zakupy!

Tagi: kiedy wyprzedaże w stradivariusie 2014, wyprzedaże, wyprzedaże stradivaius zima 2014, wyprzedaże zimowe 2014 stradivarius, zimowe wyprzedaże 2014

wyprzedaże zimowe 2013 stradivarius

Wyprzedaże zimowe 2013 w sklepach Stradivarius

fot: Stradivarius

Wyprzedaże zimowe ruszają w sklepach Stradivarius. Hiszpańska sieciówka rozpieszcza klientów przecenami ubrań i dodatków z kolekcji jesienno-zimowej. Na jakie rabaty możemy liczyć na początku wyprzedaży? Na razie rabaty wynoszą 20 i 30 procent, ale można znaleźć rzeczy przecenione nawet o połowę ceny początkowej. Promocja objęła wybrane wybrany asortyment, w tym wyselekcjonowane modele kurtek, płaszczy, swetrów, spodni, bluzek i sukienek. Przecenione zostały także buty, biżuteria oraz dodatki.

Zimowa wyprzedaż w sklepach Stradivarius zaczyna się w piątek, 27 grudnia 2013. Zniżki obowiązują także w sklepie internetowym marki.

Autor: JW

Zdjęcia: Stradivarius

Publikacja: 26.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również