szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Londyn kusi promocjami! Na zakupy jedź do Wielkiej Brytanii

WYPRZEDAŻE W LONDYNIE! Zrób zakupy na Wyspach i oszczędź do 90%!

Wyprzedaże w Londynie? Która z was o tym nie marzyła! Czas spełnić to marzenie. Zwłaszcza, że promocje w Wielkiej Brytanii są dużo bardziej atrakcyjne niż w Polsce. A w sklepach znajdziesz ubrania czy buty, których nad Wisłą nie kupisz w żadnym sklepie. Rezerwuj bilet na samolot, zabieraj przyjaciółki i uderzajcie na shopping w Londynie!

Tagi: okazje cenowe, promocje i rabaty, promocje i wyprzedaże, przeceny w londynie, wyprzedaże, wyprzedaże 2013, wyprzedaże sezonowe, wyprzedaże ubrań, wyprzedaże w Londynie, wyprzedaże za granicą, zakupy w londynie, zakupy za granicą

WYPRZEDAŻE W LONDYNIE! Zrób zakupy na wyspach! Szykuje się czas wyprzedaży! Oszczędź do 90%

Upoluj mega okazje w Londynie! Shopping w Wielkiej Brytanii to okazja na atrakcyjne rabaty

fot: www.sxc.hu

Wyprzedaże w Londynie to okazja na naprawę tanie zakupy. Najlepsza okazja na wyprzedaże to Bank Holiday. Wtedy Brytyjczycy zamiast do pracy, ruszają oni tłumnie do sklepów, które tego dnia obniżają ceny nawet do 80%. Sprytni konsumenci zamiast stać w kolejkach będą szukać ofert online.

Stolica Wielkiej Brytanii to miasto sklepów. Czeka tam na ciebie masa wszelakich butików. Wśród nich zarówno sklepy bardzo drogich marek, jak i tych tańszych, które cieszą  się powodzeniem na całym świecie. Przy Regent Street i Oxford Street znajdziesz największe domy towarowe m.in. Selfridges. Warto wiedzieć, że na samej Oxford Street w czasie wyprzedaży pojawia się około pół miliona klientów.W Londynie kupisz taniej praktycznie wszystko - od jedzenia po ubrania od najsłynniejszych projektantów. Co ważne, w przeciwieństwie do Polski, butiki są czynne dość długo, a po zmroku w mieście kwitnie życie nocne. Jeśłi wybierasz się na wyprzedaże w Londynie, nie możesz zapomnieć o  słynnym, ekskluzywnym domu towarowym Harrods- to jeden z symboli brytyjskiej stolicy.

Sklepy mniej znanych projektantów znajdziesz na Upper Street w dzielnicy Angel oraz Notting Hill i Camden. W dzielnicy Notting Hill warto też zajrzeć na słynny weekendowy targ. A tam znajdziesz mnóstwo stoisk ze starociami, ale też oryginalnymi ubraniami. W Londynie działa też mnóstwo sklepów typu outlet, ale uwaga -  wstęp do nich jest płatny. Ich adresy znajdziesz bez problemu na stronach internetowych poświęconych londyńskim sklepom.

Autor: ko

Zdjęcia: www.sxc.hu

Publikacja: 05.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również