szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Stylizacje na zimę - street fashion GLAMKI.PL

STREET FASHION ZIMA 2014. GLAMKI.PL tropią modne stylizacje z ulicy

Street Fashion zima 2014 - GLAMKI.PL tropią najlepsze stylizacje z polskich ulic! W zimowej odsłonie street fashion przedstawiamy wam modne zestawy z kurtką zimową i płaszczem w roli głównej. 10 dziewczyn pokazało nam swoje stylizacje i zdradziło, gdzie kupiło takie ciuchy. Zobacz, jak modnie ubrać się zimą!

Tagi: moda z ulicy, street fashion, street fashion 2014, street fashion stylizacje, street fashion zima 2014

street fashion

Street fashion - stylizacje na zimę

fot: Monika Bajkowska
poprzedni
nastepny
STREET FASHION ZIMA 2014

Agnieszka lubi bawi się modą. Miesza style, nie boi się niekonwencjonalnych połączeń. Na co dzień stawia na ubrania z sieciówek ale stara się z nich wybierać rzeczy oryginalne, podkreślające jej indywidualny styl. W tej stylizacji Agnieszka ma na sobie świetną kurtkę z River Island z futrzanym kołnierzem, do której włożyła czarne oficerki z TkMaxx i rajstopy Gatta z ozdobnym wzorkiem. Całość uzupełniają dodatki - streetwearowy kapelusz River Island i torba Tory Burch.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JWMonika Bajkowska

Zdjęcia: Monika Bajkowska

Publikacja: 29.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
STREEET FASHION: Moda z ulicy GLAMKI.PL. Stylizacje na jesień 2013
STREEET FASHION: Moda z ulicy GLAMKI.PL. ...

Street Fashion GLAMKI.PL - tropimy ciekawe stylizacje z polskich ulic. W październikowym wydaniu Street Fashion prezentujemy 10 stylizacji, które zaciekawiły nas oryginalnością, stylem i niebanalnymi zestawieniami. Zobaczcie co ciekawego udało nam się ...