szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

50 TWARZY GREYA: Jamie Dornan w seksownej sesji. Christian Grey bez koszulki! [GALERIA]

Jamie Dornan w gorącej sesji duetu Mert&Marcus dla magazynu Interview. Filmowy Christian Grey nie pozwala o sobie zapomnieć i prezentuje nam zapowiedź tego, co zobaczymy ekranizacji 50 twarzy Greya! Zobaczcie koniecznie seksowne zdjęcia przystojnego aktora!

Tagi: 50 twarzy greya, christian grey, jamie dornan, jamie dornan interview

50 TWARZY GREYA: Jamie Dornan w seksownej sesji. Christian Grey bez koszulki! [GALERIA]

fot: mat. prasowe

50 Twarzy Greya to powieść erotyczna autorstwa E.L.James, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Na jej podstawie powstał film z Jamiem Dornanem i Dakotą Johnson w rolach głównych. Na ekranach kin pojawi się 14 lutego 2015 roku.

Dzięki roli w filmie kariera Jamiego Dornana nabrała tempa. Aktor skończył już zdjęcia do filmu 50 Twarzy Greya, a obecnie bierze udział w zdjęciach do kolejnego sezonu serialu Upadek. Zanim Jamie zaczął swoją przygodę z aktorstwem był przede wszystkim modelem i jak widać nie zamierza tego porzucać tego zawodu.

Seksowny Christian Grey pojawił się w gorącej sesji autorstwa znakomitego duetu Mert & Marcus. Aktor pozuje głównie w sportowych stylizacjach, ale zobaczymy go też bez koszulki, w wannie i z ręką... w spodniach. Za stylizacje odpowiedzialny był Karl Templer. Sesja pojawi się w podwójnym wydaniu magazynu Interview.

Zobacz też 50 TWARZY GREYA: Pierwsza polska strona internetowa o powieści i filmie ruszyła! >>>>

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya i na stronę internetową!

poprzedni
nastepny
37ad40ebd2e2cc3cbf4240cc8b9e75472eef8eba
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 05.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również