szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
ALESSANDRA AMBROSIO i JOURDAN DUNN w jednej sukni HUGO BOSSA

ALESSANDRA AMBROSIO i JOURDAN DUNN w tej samej sukni! Która modelka wygląda lepiej?

Alessandra Ambrosio i Jourdan Dunn zaliczyły modową wpadkę! Oczywiście nie chodzi o to, że modelki wyglądały źle, ale za to założyły tę samą błyszczącą kreację Hugo Bossa. Która z nich wyglądała lepiej w seksownej kreacji?

Tagi: alessandra ambrosio, jourdan dunn, MODELKI W TEJ SAMEJ SUKNI, SUKNIA HUGO BOSS

ALESSANDRA AMBROSIO i JOURDAN DUNN w tej samej sukni! Która modelka wygląda lepiej?

fot: BULLS

Czy może być coś gorszego dla gwiazd, niż zaprezentowanie się na czerwonym dywanie w tej samej kreacji i narażenie się na komentarze i porównania? Kto by się też spodziewał, że taką wpadkę zaliczą dwie supermodelki Alessandra Ambrosio i Jourdan Dunn!

Zobacz też: Alessandra Ambrosio, Vanessa Hudgens i Zoe Saldana na gali amfAR 2013. Która błyszczała na czerwonym dywanie?

Wygląda na to, że po prostu obie mają podobny gust! Alessandra Ambrosio i Jourdan Dunn zaprezentowały się w tej samej długiej błyszczącej kreacji z wielkim dekoltem i rozporkiem. Kreacja jest dziełem marki Hugo Boss i nie sposób odmówić jej uroku.

Na szczęście obie modelki miały inne pomysły na swoje stylizacje. Alessandra Ambrosio ozdobiła swoją kreację złotym pasem w talii i dobrała do niej złote buty. Jourdan Dunn postawiła na minimalizm i do sukni dobrała jedynie czarne sandałki. Taka kreacja nie potrzebuje dodatkowych ozdób, bo sama świetnie się broni.

Która modelka wyglądała lepiej w sukni Hugo Boss?

Zobacz też: Modelka Jourdan Dunn w nowym teledysku Beyonce!


Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 18.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Alessandra Ambrosio powiększyła biust?
Alessandra Ambrosio powiększyła biust?

Alessandra Ambrosio słynie z pięknej figury, którą często prezentuje reklamując bieliznę czy stroje kąpielowe. Modelka zawsze była bardzo szczupła, jednak ostatnio jej biust jest wyraźnie większy. Czyżby Alessandra Ambrosio powiększyła piersi?