szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Amanda Seyfried w białym zestawie.

Amanda Seyfried w białym zestawie. Gwiazda uwielbia total look w bieli!

Total look w białym kolorze to w sezonie letnim jeden z najważniejszych trendów, o ile na ulicach widujemy go rzadko, wśród gwiazd jest numerem jeden! Tym razem zdecydowała się na niego Amanda Seyfried!

Tagi: amanda seyfried, Amanda Seyfried styl, Lovelace, Stella McCartney, stylizacje glamour

Amanda Seyfried w białym zestawie. Gwiazda uwielbia total look w bieli!

Amanda Seyfried w białym zestawie.

fot: BULLS

Kariera Amandy Seyfried nabiera tempa, a gwiazda zdecydowanie należy do najbardziej zapracowanych osobistości Hollywood. Aktorka kończy promować jeden film, a za chwilę możemy zobaczyć ją w nowym projekcie. Obecnie promuje film Lovelace, a w związku z tym jest częstym gościem na czerwonym dywanie.

Zobacz też --> ANNA MUCHA: Ubierz się do pracy jak gwiazda! Stylizacja Anny Muchy z imprezy La Millou Good Night

Na premierze w Las Vegas gwiazda zaprezentowała się w białym zestawie od Stelli McCartney. Total look w bieli to jeden z najgorętszych trendów tego lata o czym Amanda doskonale wie. Co więcej stylizacje eksponujące nogi są specjalnością aktorki, która wie jak umiejętnie podkreślić swoje atuty. W tej kwestii zdecydowanie powinnyśmy się uczyć od gwiazd!

Zobacz także --> TRENDY JESIEŃ 2013. Co będzie modne jesienią? Jesienne trendy od A do Z

Biały zestaw aktorki uzupełniły szpilki od Givenchy i mocniejszy makijaż, który przyciąga uwagę. A w szczególności mocno pomalowane usta, które będą jednym z najważniejszych jesiennych trendów!

Autor: MT

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 05.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...