szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anja Rubik Vogue Paris 2014

ANJA RUBIK ponownie zmieniła fryzurę! Jak wygląda teraz?

Anja Rubik ponownie eksperymentuje z włosami. Zobaczcie, jak wypadła modelka w najnowszej sesji do majowego numeru Vogue Paris. Myślicie, że z burzą blond loków jej do twarzy?

Tagi: anja rubik, anja rubik fryzury, Anja Rubik Vogue, anja rubik vogue paris, anja rubik zdjęcia

Anja Rubik w majowym Vogue Paris 2014

Anja Rubik w majowym Vogue Paris 2014

fot: EB

Anja Rubik uwielbia zmiany. Modelka nie tylko często podróżuje, zmieniając swoje miejsce zamieszkania co najmniej 10 razy do roku, ale także kocha eksperymentować ze swoim stylem.

Tym razem Anja postawiła na big hair w nawiązując do tradycji lat 90. Na planie sesji do majowego numeru Vogue Paris Polka pojawiła się w pięknych blond lokach, które - naszym zdaniem - fantastycznie podkreślają styl i urodę modelki. Przypomnijmy, w podobnej fryzurze Anja wystąpiła też w ubiegłorocznej sesji do rosyjskiego Vogue. Efekt był podobny. Jesteśmy zachwyceni!

Anja Rubik Vogue Russia

Za stylizację włosów był odpowiedzialny Shay Ashual, jeden z najlepszych stylistów fryzur w Europie.  Anja Rubik w sesji pojawiła się w kreacjach od Diora, Valentino, Dolce & Gabbana czy Chanel.  Fotografem sesji był Mario Sorrenti, a za stylizacje była odpowiedzialna sama Emanuelle Alt, redaktorka naczelna francuskiego Vogue.

Jak Wam się podoba modelka w takiej fryzurze? Jak wypadła Anja Rubik w sesji? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

poprzedni
nastepny
Anja Rubik - Vogue Paris 2014

Anja Rubik - Vogue Paris 2014

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 27.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również