szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Moda na koronki

Modne bransoletki na rękach celebrytów. Zobacz, kto przyłączył się do akcji "Kup pacyfkę - wspieraj dzieci"

Koronkowe modne bransoletki z pacyfką nosi m.in. Anna Mucha, Aleksandra Kisio i Maciej Musiał. Są one nie tylko ozdobą, lecz także symbolem wsparcia dla potrzebujących dzieci. Zobacz, które gwiazdy przyłączyły się do akcji charytatywnej firmy Missiu Kup pacyfkę - wspieraj dzieci i dołącz do nich!

Tagi: aleksandra kisio, anna mucha, Anna Mucha - oficjalny bloog, ANNA MUCHA BLOG, anna-mucha.bloog.pl, haftowane bransoletki, katarzyna zielińska, koronkowe bransoletki, kup pacyfkę, Maciej Musiał, missiu, modne bransoletki, modne dodatki

Anna Mucha, Kasia Zielińska, Maciej Musiał: Modne bransoletki na rękach celebrytów. Zobacz, kto przyłączył się do akcji "Kup pacyfkę - wspieraj dzieci"

Aleksandra Mikołajczyk, Anna Mucha, Aleksandra Kisio oraz Katarzyna Pakosińska z bransoletkami Missiu.

fot: agencja WBF

Niepozorne koronkowe bransoletki podbiły już serca fashionistek i celebrytów na całym świecie. Noszone na co dzień równie chętnie jak na czerwonym dywanie, dodają świeżości każdej stylizacji. Te modne bransoletki pojawiają się na rękach wielu polskich gwiazd. Można je nosić pojedynczo, łączyć w zestawy lub komponować z innymi bransoletkami.

Moda plus coś więcej, czyli akcja Missiu Kup pacyfkę - wspieraj dzieci

Polskim celebrytom szczególnie przypadły do gustu koronkowe bransoletki francuskiej firmy Missiu. Najchętniej sięgają oni po modne bransoletki z motywem pacyfki. Nie tylko po to, aby wyrazić swoje emocje, ale także, by przyłączyć się do akcji charytatywnej Kup pacyfkę - wspieraj dzieci. Z każdej zakupionej koronkowej bransoletki Missiu z pacyfką aż 20% zostanie bowiem przeznaczone na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce!

Do akcji charytatywnej przyłączyli się już Anna Mucha, Katarzyna Zielińska, Ada Fijał, Katarzyna Pakosińska, Aleksandra Kisio, Aleksandra Mikołajczyk, Julia Pietrucha i Ian Dow, a także Maciej Musiał!
Akcję "Kup pacyfkę" wspierają również: Natalia Lesz, Agnieszka Więdłocha oraz ambasadorka Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce - Natalia Kukulska.

Akcja bardzo szczytna, bransoletki modne i niedrogie - warto więc się do niej przyłączyć i kupić koronkową bransoletkę Missiu z pacyfką - tym bardziej, że okazji będzie kilka. Zbliżające się Mikołajki czy Święta Bożego Narodzenia to dobry pretekst by sprawić sobie zasłużony prezent lub obdarować koronkową bransoletką z pacyfką przyjaciółkę, siostrę czy chłopaka!

Gdzie można kupić koronkowe bransoletki Missiu?

Koronkowe bransoletki z pacyfką (i nie tylko) można kupić na stronie internetowej firmy Missiu. Dostępne są one w cenie około 25 zł. Warto też śledzić fanpage firmy na Facebooku, gdyż pojawiają się tam często informacje o promocjach na zakup wybranych bransoletek. Koronkowe bransoletki Missiu od 31 października dostępne są również w sklepach z obuwiem dla dzieci Bartek.

Zobacz naszą galerią i sprawdź, jak gwiazdy prezentują się w bransoletkach Missiu.

Autor: Beata W

Zdjęcia: agencja WBF

Publikacja: 26.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Biżuteria Ani Kuczyńskiej dla marki YES. Zobacz zdjęcia!
Biżuteria Ani Kuczyńskiej dla marki YES. ...

Piękna Magdalena Frąckowiak w kalendarzu na rok 2013 to nie koniec niespodzianek jakie przygotowała dla nas marka YES! Anna Kuczyńska, utalentowana polska artystka doceniana w Polsce i zagranicą, zaprojektowała dla YES biżuterię ...