szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zaprzysiężenie Baracka Obamy na prezydenta: Beyonce śpiewa hymn USA The Star-Spangled Banner

Beyonce zachwyca głosem i stylizacją podczas zaprzysiężenia Baracka Obamy na prezydenta

Beyonce znowu zachwyca! Podczas zaprzysiężenie Baracka Obamy na prezydenta USA 21 stycznia 2013, gwiazda zaśpiewała hymn USA The Star-Spangled Banner, po raz kolejny dowodząc swojej wielkiej klasy. Prezydencka para oraz zgromadzeni na ceremonii mieszkańcy Waszyngtonu nie kryli wzruszenia.

Tagi: barack obama zaprzysiezenie, BEYONCE, BEYONCE film, Beyonce film dokumentalny, beyonce HM, beyonce hymn, beyonce jay-z, beyonce obama zaprzysiezenie, beyonce pepsi, beyonce super bowl, beyonce zdjęcia

Udział w tak znaczącym momencie w historii Stanów Zjednoczonych wymagał odpowiedniego doboru stylizacji. Beyoncé jak zwykle wyglądała olśniewająco. Gwiazda na tę okazję założyła długą, czarną suknię E

fot: BULLS

Beyonce i Jay-Z gorliwie uczestniczyli w kampanii prezydenckiej mającej na celu reelekcję Baracka Obamy, którego politykę popierają. Być może prezydent postanowił uczcić ich lojalność prosząc Beyonce o wykonanie hymnu narodowego podczas swojego zaprzysiężenia. Możliwe jednak, że po prostu nie wyobrażał sobie nikogo innego na jej miejscu. Beyonce to prawdziwa diva, wzór do naśladowania dla wielu Amerykanów, wokalistka, która swoim śpiewem łączy nawet Demokratów i Republikanów.

Jej wykonanie The Star-Spangled Banner wywołało ogromny aplauz publiczności. Jednak nie tylko głos gwiazdy zachwycił zgromadzony w Waszyngotnie tłum oraz świat śledzący transmisję z wydarzenia. Beyonce pojawiła się na uroczystości w czarnej szykownej sukni do ziemi Emilio Pucci z pre-sezonu zima 2013 2014. Do stylizacji dodała luksusowe futro Christiana Diora oraz szmaragdowe, przyciągające wzrok piękne kolczyki. Mąż Beyonce Jay-Z wybrał na tę okoliczność garnitur od Toma Forda.

Posłuchaj hymnu narodowego w wykonaniu Beyonce

podczas zaprzysiężenia Baracka Obamy na prezydenta Stanów Zjednoczonych:
Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.