szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Beyonce jest zakochana w biżuterii marki Boucheron

BEYONCE zakochana w biżuterii BOUCHERON. Zobacz magiczną obrączkę wokalistki

Beyonce jest zakochana! Wokalistka nie może się rozstać z obrączką marki Boucheron. Ma ona dla niej specjalne znaczenie, ponieważ związana jest z jej magiczną liczbą. Jak wygląda ukochany pierścionek Beyonce?

Tagi: BEYONCE, beyonce biżuteria, beyonce boucheron, beyonce jest zakochana, beyonce obrączka, boucheron, boucheron paris

BEYONCE zakochana w biżuterii BOUCHERON. Zobacz magiczną obrączkę wokalistki

Obrączka Beyonce ma specjalną historię

fot: fot. materiały prasowe

Beyonce jest zakochana! Artystka uwielbia biżuterię marki Boucheron. Podczas jej pierwszego koncertu, po premierze nowej płyty, 22 grudnia 2013 w Nowym Jorku, artystka wystąpiła w szczęśliwym talizmanie, jakim jest obrączka Boucheron Quatre.

Wokalistka zdecydowała się na gustowny dodatek luksusowej, francuskiej marki. Towarzyszył jej on przez cały koncert w ramach The Mrs. Carter Show World Tour. Stanowił on niezwykły dodatek do jej odważnego wyglądu!

Obrączka ma magiczną historię. Beyonce wierzy w magię cyfr. I tak sama urodziła się 4 września, jej mąż Jay Z 4 grudnia, natomiast swój ślub wzięli 4 kwietnia. Czwarty krążek artystki również nosi nazwę 4. Obrączka Quatre zrobiona jest z czterech elementów: żółtego i różowego złota, diamentów oraz brązu PVD.

Co sądzicie o pierścionku Beyonce? Chciałybyście mieć podobny?

Autor: kobi

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 08.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.