szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Blake Lively uwielbia modę. Jak gwiazda wybiera swoje stylizacje?

Blake Lively ma doskonałe wyczucie stylu, w końcu nie bez powodu uznawana jest za ikonę mody. Jest ambasadorką znanych marek, a kampanie z jej udziałem są uważane za jedne z ciekawszych. Zobaczcie jak aktorka wybiera dla siebie stylizacje!

Tagi: blake lively, Blake Lively moda, Blake Lively stylizacje

Blake Lively uwielbia modę. Jak gwiazda wybiera swoje stylizacje?

fot: mat. prasowe

Blake Lively popularność zdobyła dzięki roli Sereny w serialu Plotkara. Na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes aktorka zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej z Dzień Dobry TVN, czy stresowała się pojawieniem na czerwonym dywanie oraz wyjaśniła, dlaczego nie ma stylistki.

Aktorka nie przejmuje się tym co piszą w gazetach czy internecie o jej wyglądzie. Jak sama mówi: Ja liczę się z tym co mówią moi najbliżsi, przyjaciele. Jeśli od nich słyszę cudownie, świetna robota czuję się doskonale. Jednak jeśli mówią nie rób tego więcej, staram się nie popełniać dwa razy tego samego błędu. To jedyny sposób, żeby zachować równowagę psychiczną.

Blake zdradziła, że ma ma stylistki: Ja modę uwielbiam. Wybieranie ubrań jest dla mnie prawdziwą przyjemnością, kobiety na całym świecie ubierają się same, więc to naprawdę nic wielkiego.

Zobacz też Kreacje Blake Lively na festiwalu w Cannes. Aktorka zachwyca na czerwonym dywanie! >>>>

Naturalność gwiazdy z pewnością na wpływ na jej ogromną popularność. Wy również jesteście fankami stylu Blake Lively?

Dzień Dobry TVN/x-news

poprzedni
nastepny
anastasia_steele_blake_lively_bulls
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 23.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Kreacje Blake Lively na festiwalu w Cannes. Aktorka zachwyca na czerwonym dywanie!
Kreacje Blake Lively na festiwalu w ...

Blake Lively z pewnością zdobędzie tytuł najlepiej ubranej gwiazdy podczas 67. Festiwalu Filmowego w Cannes. Jej kreacje nie tylko zachwycają, ale też inspirują. Zobaczcie dotychczasowe suknie Blake Lively z Cannes!