szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza Anarchy. Która wypadła najlepiej?

Na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza obok gwiazd pojawiły się również znane blogerki modowe. Tego dnia nie mogło zabraknąć Macademian Girl, Maffashion czy Charlize Mystery. Zobaczcie jakie stylizacje wybrały na tę okazję i która z nich prezentowała się najlepiej!

Tagi: charlize mystery, macademian girl, maffashion, robert kupisz

Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza Anarchy. Która wypadła najlepiej?

fot: Instagram

Najnowsza kolekcja Roberta Kupisza Anarchy to wyraźne inspiracje stylem lat 80. W kolekcji znajdziemy stylizacje, których pierwowzorem jest moda festiwalową, a w szczególności Jarocin. Jak mówi sam projektant: Specjalnie użyłem do pokazu polskich piosenek. Chciałbym, żeby ci, którzy mają teraz 16-18 lat sięgnęli do tamtych czasów.

Na pokazie, który odbył się w Soho Factory pojawiła się plejada gwiazd i celebrytek. W tym gronie nie mogło zabraknąć też popularnych blogerek modowych. Maffashion pojawiła się w białym zestawie TOMAOTOMO, który uzupełniła butami marki Kazar i torebką Parfois.

Charlize Mystery zdecydowała się na skórzaną spódnicę i koszulę jeansową z H&M, a Jessica Mercedes wybrała pastelową sukienkę COS i torebkę od Joanny Klimas.

Zobacz też Gwiazdy na pokazie Kupisza. Kto zachwycił stylizacją? >>>>

Która z blogerek tym razem wypadła najlepiej? Ich stylizacje są dla Was źródłem inspiracji?

Agencja TVN/x-news

poprzedni
nastepny
charlize mystery
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 06.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również