szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Blogerki na pokazie Tomaotomo. Która wypadła najlepiej?

Maffashion, Jessiki Mercedes i Charlize Mystery nie mogło zabraknąć na pokazie Tomaotomo. Blogerki nie tylko podziwiały kolekcję, ale też zaprezentowały własne stylizacje. Która z nich wypadła waszym zdaniem najlepiej?

Tagi: blogerki modowe, charlize mystery, jessica mercedes, maffashion

Blogerki na pokazie Tomaotomo. Która wypadła najlepiej?

Blogerki modowe są już nieodłącznym elementem każdej liczącej się imprezy w polskim showbiznesie. Jako ważna część polskiego środowiska modowego uczestniczą we wszystkich najważniejszych pokazach - nie mogło więc zabraknąć ich na prezentacji kolekcji Tomaotomo.

Na ściance pokazały się Charlize Mystery, Maffashion i Jessica Mercedes. Każda z nich wybrała zupełnie inną stylizację, która podkreślała indywidualny styl dziewczyn. Która z nich wypadła najlepiej?

Charlize Mystery wybrała prosty, czarny zestaw - top i skórzane spodnie rurki. Dobrała do niego połyskujący srebrną nicią żakiet i srebrne, metaliczne trzewiki, które stanowiły najmocniejszy akcent stroju.

Na zupełnie inny styl postawiła Jessica Mercedes. Czarna koszulka na ramiączkach, krótka wzorzysta spódniczka i czarne szpilki wiązane w kostce to zestaw na pewno seksowny, ale czy pasuje Jessice? Nie jesteśmy pewne. Buty, choć piękne, nie są chyba najlepiej dobrane do figury i spódniczki Jessiki, przez co jej nogi nie wyglądały najlepiej. Uwodzicielski makijaż z czerwoną szminką dopełnił całości.

Julia Kuczyńska, czyli Maffashion to nasza zdecydowana faworytka. Bomber jacket i rozkloszowana spódniczka w malinowym kolorze to zestaw dziewczęcy, bardzo modny i stylowy. Strój pochodził z pracowni Tomaotomo, Julia uzupełniła go szpilkami Aldo w podobnym kolorze. To, co zwraca uwagę to śliczny, bardzo dziewczęcy makijaż Maffashion. Jak widać nie trzeba przesadzać, by olśnić wszystkich!

Zobacz więcej stylizacji Maffashion >>>

Która z blogerek prezentowała się waszym zdaniem najlepiej?

Autor: J.M.

Publikacja: 11.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również