szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

CANNES 2014: Najgorzej ubrane gwiazdy festiwalu. Kto zaliczył wpadkę, komu pomyliły się imprezy

Festiwal w Cannes 2014 ma już swoje pierwsze modowe "ofiary". Kto nie popisał się stylem na czerwonym dywanie? Zobaczcie najgorzej ubrane gwiazdy Festiwalu w Cannes - nasz subiektywny ranking.

Tagi: cannes 2014, festiwal w cannes 2014, stylizacje gwiazd

Cannes 2014

fot: BULLS

Festiwal w Cannes to nie tylko coroczne święto filmu ale także mody i trendów, które właśnie tutaj można podziwiać w pełnej krasie. Na czerwonym dywanie gwiazdy prezentują najpiękniejsze kreacje od światowych projektantów, eleganckie fryzury i makijaże.

Nie inaczej jest podczas festiwalu Cannes 2014, który już od dnia otwarcia jest fantastyczną rewią kreacji, na którą patrzy się z nieukrywaną przyjemnością. Do tej pory na Złotą Palmę za najlepsze kreacje festiwalu w Cannes należą się aktorce Blake Lively, która zachwyciła publiczność niesamowitymi sukniami od Gucci i Chanel. Tuż za nią plasuje się Cate Blanchett z ozdobnymi kreacjami od Givenchy i Valentino.

Są jednak i takie gwiazdy, które mimo wysiłków, nie trafiły z wyborem kreacji na czerwony dywan. Mistrzynią złego gustu bezapelacyjnie zostaje rosyjska aktorka Elena Lenina, która po raz kolejny próbowała w Cannes wywołać sensację swoją dziwaczną fryzurą i kiczowatymi stylizacjami w carskim stylu. Przy tych kreacjach inne nieudane stylizacje gwiazd wyglądają na wielkoformatową modę. Szkoda, że obrywa się w tym roku Julianne Moore, ale jej suknia z brązową górą Louis Vuitton wyglądała fatalnie, jak wielka mapa - drwili z niej krytycy mody.

Zobacz więcej stylizacji gwiazd na festiwalu w Cannes 2014>>>

Nie podoba nam się również "babciowata" sukienka Audrey Tautou, która przytłoczyła drobną aktorkę a w dodatku dodała jej lat. Za dużo ciała pokazała aktorka Frederique Bel, za to Karlie Kloss zakryła się po samą szyję. Modelka pojawiła się w prześwitującej sukni vintage z letniej kolekcji Valentino. Niestety naszym zdaniem obszerny "szlafrok" z bordowymi koronkami zupełne nie pasował do nowoczesnej urody Karliem, całość wyglądała mało naturalnie, jak teatralne przebranie.

Zobaczcie kto jeszcze nie trafił ze stylizacją na czerwony dywan. Oto najgorsze stylizacje gwiazd pierwszych dni Festiwalu w Cannes 2014.

poprzedni
nastepny
Elena Lenina Cannes 2014

Jak nie dziwaczmy upięciem włosów to olbrzymim sznurem ze srebrnych kulek. Elena Lenina znów poraża kiczowatym przebraniem. Zastanawia nas tylko, czy to tania prowokacja czy rzeczywiście taki gust?

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również