szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gwiazdy modelingu na disneyowskich okładkach LOVE

Cara Delevigne, Georgia May Jagger, Edie Campbell na disneyowskich okładkach LOVE. Wybieramy najlepszą!

Magazyn Love wydawany dwa razy w roku obchodzi okrągłą rocznicę, z racji tego możemy oglądać pięć różnych okładek na których zobaczymy najgorętsze nazwiska modelingu, a wśród nich pojawiła się jedna debiutantka... Myszka Minnie!

Tagi: cara delevigne, cara delevigne love, cara delevigne okładki, Edie Campbell, Georgia May Jagger, Love, Love okładki

Cara Delevigne, Georgia May Jagger, Edie Campbell na disneyowskich okładkach LOVE. Wybieramy najlepszą!

fot: Love

Z okazji piątej rocznicy magazynu Love redakcja zdecydowała się na stworzenie pięciu okładek o tym samym tytule Hallo Swiettie. Na każdej z nich zobaczymy inną osobistość świata mody, ale każda z osobna może pochwalić się ogromną karierą, jaką udało jej się osiągnąć w ciągu ostatniego sezonu.

Wśród najgorętszych nazwisk znalazły się Cara Delevigne, Georgia May Jagger, Edie Campbell, Rosie Huntington-Whiteley i Myszka Minnie. Najpopularniejsza myszka świata w sukience zaprojektowanej przez samą Miuccię Pradę nadaje disneyowską konwencję całej rocznicowej kampanii. A modelki w opaskach z charakterystycznymi uszami prezentują się doskonale.

Zobacz --> Nicole Kidman w podwójnym wydaniu niemieckiego Vogue'a

Numer zapowiadający jesienno-zimowe trendy do sprzedaży trafi już 29 lipca. Ciekawe która z okładek Waszym zdaniem udała się najlepiej?

poprzedni
nastepny
cara delevigne, cara delevigne love, cara delevigne okładki, Edie Campbell, Georgia May Jagger, Love, Love okładki
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: Love

Publikacja: 25.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MODA WIOSNA 2014: Cara Delevigne w nowej kampanii DKNY!
MODA WIOSNA 2014: Cara Delevigne w ...

Cara Delevigne powraca do kampanii DKNY! Po zastąpieniu jej przez Ritę Orę i pogłoskach o odsunięciu Cary od kontraktu z domem mody, modelka powraca, by znowu pozować na dachu żółtej taksówki. Zobacz ...